حسین همتی از ارائه تسهیلات بانکی برای طرح هایی با کاربری هتل که از درصد پیشرفت فیزیکی بالایی برخوردار هستند، خبر داد.

نخستین فروشگاه و نمایشگاه دایمی صنایع دستی و تولیدات صنعتگران دارای معلولیت به همت انجمن ضایعات نخاعی هرمزگان از پنجشنبه سی ام دی ماه کار خود را آغاز می کند.

بانکی در راستای تسهیل دسترسی مردم به خدمات بانک‌ها در دستور کار جدی بانک مرکزی است.

سرپرست شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش بازدیدهای میدانی را راه حلی برای رسیدگی به مسائل و مشکلات سرمایه گذاران و سازندگان عنوان کرد.

وزیر نفت با دعوت مردم به مصرف بهینه گاز اعلام کرد: با تلاش همکاران در هیچ‌کدام از استان‌های کشور با قطعی گاز یا مشکل در تأمین سوخت صنایع روبه‌رو نیستیم.

تهران - ایرنا - مدیرکل هماهنگی خدمات بازرگانی شرکت بازرگانی دولتی ایران از حمل ۸ میلیون و ۸۵۳  هزار تن کالای اساسی از ابتدای سال تاکنون در کشور خبر داد.

سعید محمد در نامه ای به دکتر پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درخواست کرد تا اصلاحات لازم در ماده قانونی مربوط به دریافت مالیات بر ارزش افزوده و عایدی از مناطق آزاد اجرایی شود.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش از پیگیری های دبیر شورای عالی مناطق آزاد و اختصاص خودروهای دپو شده در انبار تملیکی به مناطق آراد خبرداد.

سومین همایش بزرگ اقتصاد مبتنی بر بلاک‌چین با حضور کارشناسان مطرح حوزه فناوری بلاکچین و بازار رمز ارزها،  1 و 2 بهمن در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار خواهد شد.

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با تسریع در ارائه خدمات بانکی به پروژه ها؛ رونق و توسعه همزمان در جزیره کیش تحقق خواهد یافت.

زیر مجموعه ها

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group