بروزرسانی:13:55:25.
شنبه 5 مهر 1399 | Saturday 26 September 2020

معاون اقتصادی رئیس جمهوری، پیشگامی کیش ایر و انجام روندهای قانونی برای ورود این خط هوایی نام آشنا به بازار سرمایه و عرضه بخشی از سهام آن در بورس را الگویی برای سایر خطوط پروازی دانست.

ایران سرزمینی است ثروتمند با گنجینه های فراوانی از منابع طبیعی و غیرطبیعی، انسان هایی توانمند، اندیشمند، نخبه و فرهیخته که می توانند در سخت ترین لحظه ها تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و از سخت ترین گذرگاه های روزگار عبور کنند. انسان هایی که در طول تاریخ نشان دادند که نه سلطه پادشاهان، نه حاکمان و حکمرانان شرقی و غربی و نه اشغاللگری های استکبار نتوانسته است برای طولانی مدت آن ها را در بند نگاه دارد.

فرمانده درياباني ميناب از شناسايي و کشف خط لوله انتقال سوخت به طول 700 متر در سواحل اين شهرستان خبر داد.

مدیرعامل شرکت کیش دوحه گیت از شروع ساخت پروژه‌ای در آینده نزدیک خبر داد که با اجرایی شدن آن شاهد مدرن شدن جاده ساحلی جزیره کیش خواهیم بود.

رئیس پلیس فتا درخواست کمک های مالی از سوی مخاطبین شیوه جدیدی از کلاهبرداران عنوان کردو تاکید داشت: قبل از واریز هر گونه وجه از صحت موضوع و درخواست کمک اطمینان حاصل کنید.

مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه ایران به پیشرفته‌ترین و جامع‌ترین شبکه پایش پارامترهای دریایی در منطقه مجهز است، گفت: با توجه به ضرورت ارتقاء ایمنی ناوبری در آبهای تحت حاکمیت ایران، می‌توان به اهمیت نیاز دسترسی به اطلاعات و داده‌های مربوط دریایی پی برد.

برند موسسه علوم و فنون کیش برای نخستین بار از زمان تاسیس این موسسه، ارزش گذاری شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، مسئول پایگاه دریابانی قشم گفت: ارزش کالای قاچاق کشف شده در چهار ماه گذشته ۶۸۳ میلیارد و ۹۲۸ میلیون و ۹۰۰ ریال است که در همسنجی نسبت به سال گذشته ۱۸۶ درصد افزایش نشان می‌دهد.

مقام ارشد وزارت اقتصاد از تسعیر دارایی‌های خارجی بانک مرکزی برای جبران کسری بودجه خبر داد و گفت: در صورتی که این منابع به منظور پرداخت بدهی‌های دولت استفاده شود، اثر تورمی ندارد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 امروز تا ساعت 6 روز شنبه 15 شهریور در محورهای کندوان، هراز ، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group