بروزرسانی:09:24:36.
دوشنبه 30 دي 1398 | Monday 20 January 2020

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از برخی پروژه های نیمه تمام کیش گفت: ضرورت تکمیل پروژه های نیمه تمام در کیش، حمایت سازمان از فعالان اقتصادی پاکدست است.

معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش با ارائه گزارشی از عملکرد اقتصادی سازمان از آذرماه 97 تا آذر ماه 98، آمار مقایسه ای بخش های مختلف نسبت به سال های 97 و 96 تشریح کرد.

با افتتاح مجموعه چاپ و نشر نوآوران کیش برای نخستین بار امکان چاپ و نشر کامل روزنامه و کتاب در جزیره کیش عملیاتی شد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از انتشار سه هزار میلیارد ریال اوراق صکوک برای نخستین بار در میان مناطق آزاد برای ساخت پایانه فرودگاهی کیش همزمان با 20 آبان و روز کیش خیرداد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با اشاره به اینکه براساس آمارهای موجود در مجلس نابسامانی هایی در بخش مسکن کشور وجود دارد گفت: به طور متغیر در برخی شهرها 12 تا 15 درصد مردم ما فاقد مسکن هستند و این موجب شده که اجاره بهای مسکن افزایش یابد.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر کنترل سوداگری و سفته بازی در بخش مسکن گفت: مالیات عایدی بر مسکن راهکاری اساسی در حل مسکن های خالی است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه کارهای خوبی در بخش مسکن صورت گرفته است گفت: ما با مشکل ساماندهی و سازماندهی در حوزه مسکن مواجهیم به طوری که عده زیادی از مردم به اجاره نشینی پناه برده و از آن رنج می برند.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان ساعتی پیش با حضور جمعی از نمایندگان مجلس و اعضاء اتاق تعاون گشایش یافت.

فرمانده انتظامی و دریابانی کیش از کشف 44 هزار لیتر سوخت قاچاق و توقیف 3 فروند لنج صیادی در حوالی جزیره فارور و سیری خبرداد.

مدیراجرایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی کیش گفت: زیرساخت های برگزاری نمایشگاه در حوزه صنایع دریایی در کیش بیش از هر شهر دیگرساحلی کشور فراهم است.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group