بروزرسانی:13:55:25.
شنبه 5 مهر 1399 | Saturday 26 September 2020

 

با هدف جذب و حمایت از شرکت های دانش بنیان در کیش قرارداد همکاری بین سازمان منطقه آزاد کیش و مرکز نوآوران فناوری های همگرای شناختی، زیستی، اطلاعات و نانو منعقد شد

با هدف جذب و حمایت از شرکت های دانش بنیان در کیش قرارداد همکاری بین سازمان منطقه آزاد کیش و مرکز نوآوران فناوری های همگرای شناختی، زیستی، اطلاعات و نانو منعقد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، قرار داد همکاری مابین سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت نوآوران فناوری های همگرای شناختی، زیستی، اطلاعات و نانو(شزان) با هدف کارآفرینی، استقرار و حمایت از استارتاپ ها در جزیره کیش در بخش های مختلف همچون طراحی، مشاوره، آموزش، پیاده سازی و راهبری این مرکز با حضور محمد ابراهیم انصاری لاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و محمدرضا سعیدی معاون اقتصادی سازمان و مسئولان شرکت شزان به امضاء رسید.

محمد ابراهیم انصاری لاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به پیگیریهای صورت گرفته طی 3 ماه گذشته برای عملیاتی شدن تفاهم نامه ای که سه ماه پیش با این شرکت بسته شده بود گفت: ساختمانی در بخش سفین کیش به فعالیت های این شرکت با هدف جذب شرکت های دانش بنیان از کیش و سراسر کشور اختصاص داده شده و هدف این است که با تمام توان از شرکت های دانش بنیان در عرصه های مختلف حمایت شود تا محصولات آنان به مرحله تولید برسد.

وی با تاکید بر گسترش همکاری در این حوزه با دانشگاه های کیش اظهار کرد: برای بردن کیش به سمت و سوی شهر خلاق و هوشمند سازی در عرصه های مختلف اهتمام جدی داریم و  وجود جوانان که با ایده های جذاب وارد این حوزه می شوند زنجیره توسعه کیش را تکمیل خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش خاطرنشان کرد: اگر از بین صدها ایده که از سوی جوانان خلاق در رشته  های مختلف ارائه می شود تعداد محدودی نیز به تجاری سازی محصول دست یابد تمامی هزینه ها جبران خواهد شد.

جزیره کیش با جمعیتی بالغ بر 40 هزار نفر سالانه میزبان یک میلیون و هشتصد هزار نفر گردشگر داخلی و خارجی است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group