بروزرسانی:11:45:50.
پنجشنبه 3 مهر 1399 | Thursday 24 September 2020

مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه تفاهم­نامه مهمی با بانک ملت منعقد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار از روابط عمومی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه،این مرکز تفاهم­نامه مهمی با بانک ملت منعقد کرده است که طبق آن خدمات گسترده­ای در اختیار وکلا، کارشناسان و مشاوران قرار خواهد گرفت. یکی از این تسهیلات، اعطای یک میلیارد تومان وام جهت خرید دفتر وکالت و ۲۵۰ میلیون تومان بابت خرید تجهیزات دفتر است. این تسهیلات به وکلای دارای پروانه از کانون وکلا هم تعلق می­گیرد.

پس از پیگیری­ها و مذاکرات مستمر مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه با بانک ملت،  تفاهم­نامه مهمی بین این دو نهاد به امضا رسیده است که خدمات گسترده­ای را ارائه می­کند.

این تفاهم­نامه که به امضای علی بهادری به عنوان رئیس مرکز و محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت رسیده است، نهایی شد.

مطابق این تفاهم­نامه، بانک ملت متعهد شده است در سه بخش «خدمات ویژه بانکداری»، «خدمات اعتباری» و «خدمات ارزی» به اشخاص معرفی شده از سوی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه تسهیلات ارائه کند.

اعطای تسهیالت خرید دفتر محل فعالیت وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده تا سقف ۱۰ میلیارد ریال با بازپرداخت ۶۰ ماهه یکی از این تسهیلات است. این تسهیلات مختص وکلای عضو مرکز وکلا نبوده و وکلای دارای پروانه از کانون وکلا هم می­توانند با معرفی مرکز وکلا از این خدمات بهره­مند شوند.

اعطای تسهیالت خرید تجهیزات و ملزومات در قالب بسته اعتباری متخصصین به وکلا تا سقف ۴۰۰ میلیون تومان از دیگر مفاد این تفاهم­نامه است.

نصب دستگاه­های کارت­خوان در دفاتر اعضا با امکانات ویژه، صدور کارت بانكی با کارکرد کارت بانكی- کارت شناسایی با لوگوی مشترک و امكان درج مشخصات وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده و با رعایت استانداردهای هویت بصری از دیگر خدماتی است که از این پس بانک ملت به اعضای مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه ارائه خواهد کرد.

همكاری بانک ملت با مرکز از طریق شرکت بیمه «ما» در حوزه بیمه های اموال، اشخاص، مهندسی و مسئولیت هم در این قرارداد پیش­بینی شده است.

مفاد این قرارداد که مسبوق به سابقه نیست، تسهیلات گسترده­ای در اختیار وکلا، کارشناسان و مشاوران قرار خواهد گرفت که موجب رونق کاری بیش از پیش جامعه حقوقی کشور می­شود.

 

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group