بروزرسانی:11:45:50.
پنجشنبه 3 مهر 1399 | Thursday 24 September 2020

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، مسئول پایگاه دریابانی قشم گفت: ارزش کالای قاچاق کشف شده در چهار ماه گذشته ۶۸۳ میلیارد و ۹۲۸ میلیون و ۹۰۰ ریال است که در همسنجی نسبت به سال گذشته ۱۸۶ درصد افزایش نشان می‌دهد.

 سرهنگ "رامهر جوذری " در آیین معارفه فرمانده دریابانی قشم افزود: از اول خردادماه تا کنون چهار هزار و ۱۹۷ قوطی مشروبات الکلی، ۸۴۵ کیلو گرم موادمخدر و ۳۹۲ هزار و ۷۱۰ لیتر سوخت قاچاق کشف شده است.

 

به گفته وی، ۱۵ هزار و ۳۲۲ کیلوگرم ماهی صید شده قاچاق، ۲ هزار و ۱۱۰ ثوب پوشاک، ۶۵۰ متر پارچه و ۱۸۲ هزار و ۱۶۷ قلم لوازم آرایشی و بهداشتی نیز کشف شد.

 

مسئول پایگاه دریابانی قشم تصریح کرد: همچنین ۹۳۲ دستگاه لوازم خانگی، ۶۱ دستگاه لوازم الکترونیکی، یکهزار و ۶۹ دستگاه لوازم یارانه‌ای و ۱۲۶ دستگاه ماهواره نیز در چهارماه گذشته کشف شده است.

 

وی همچنین از کشف هفت میلیون و ۴۰۲ هزار نخ دخانیات خبرداد و افزود: این مقدار نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۱۰۰ درصدی داشته است.

جوذری اذعان داشت: تعداد ۶۱ شناور، ۲۱ دستگاه خودرو و ۱۰ دستگاه موتور سیکلت نیز در عملیات کشف توقیف شده است.

 

وی  گفت: ۶۹ تبعه بیگانه بدون مجوز شناسایی و طرد شدند.

 

سرهنگ " مهدی مرادپور" در این آیین و با حضور سردار حسین دهکی فرمانده مرزبانی استان هرمزگان، امام جمعه قشم، شورای تامین شهرستان و جمعی از مسوولان محلی و استانی به عنوان فرمانده جدید پایگاه دریابانی شهرستان قشم منصوب شد.

 

وی پیش از این فرماندهی پایگاه دریابانی شهرستان ابوموسی را عهده‌دار بود و در سمت معاون اجتماعی فرماندهی هرمزگان نیز سابقه خدمت دارد.

 

سرهنگ رامهر جوذری فرماندهی به مدت چهار ماه سرپرست پایگاه دریابانی شهرستان قشم بود

انتهای خبر/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group