محسن نظر پور از تشکیل کارگروهی مشترک با مجمع سازندگان برای هم افزایی و تقویت تعاملات با بخش خصوصی و استاندارد سازی ساخت و سازها در جزیره کیش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار آریا از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش، در نشست صمیمانه اعضای مجمع سازندگان با مدیر عامل شرکت عمران ،آب و خدمات کیش مهمترین مسائل و مشکلات حوزه شهرسازی و صنعت ساخت و ساز مطرح و بررسی شد .
 محسن نظر پور در این نشست با اشاره به ضرورت توجه جدی سرمایه گذاران به استاندارد سازی صنعت ساختمان در جزیره کیش و همچنین تلاش مسئولان برای تسهیل شرایط فعالیت بخش خصوصی در این منطقه اظهار داشت: برای رفع موانع و حل مشکلات انبوه سازی کیش کارگروهی مشترک میان اعضای مجمع سازندگان و شرکت عمران آب و خدمات شهری کیش تشکیل می شود.
 محسن نظر پور افزود: این کارگروه با حضور نمایندگانی از شرکت عمران، آب و خدمات و سه نفر از نمایندگان مجمع سازندگان تشکیل می شود تا در مورد مسائل و مشکلات مجموعه های ساختمانی و روند ساخت و سازها در کیش تصمیم سازی ها و تصمیم گیری بهتری انجام شود .
وی افزود: مهمترین اهداف این کارگروه هم اندیشی نمایندگان این دو بخش برای رسیدن به فهم مشترک از مسائل و ارائه راه‌حل های عملی و همینطور مانع زدایی از پروژه های اجرایی خواهد بود.
در این جلسه اعضای انجمن سرمایه گذاران با اشاره به اینکه تسهیل شرایط فعالیت بخش خصوصی یکی از راهکارهای حفظ و جذب سرمایه گذاری در جزیره کیش است به برخی مشکلات ساخت و ساز در این منطقه اشاره کردند.
 بروکراسی های اداری، نبود پنجره واحد و تعدد واحدهای سازمانی فعال در حوزه ساخت و ساز که سبب سردرگمی فعالان این عرصه و فرآیندهای طولانی و فرسایشی می شود از جمله مواردی بود که اعضای انجمن سازندگان کیش در این جلسه مطرح کردند.
شفاف سازی و اطلاع رسانی در خصوص نحوه و مبنای محاسبات شهرسازی،  اختصاص زمان مناسب برای اجرای اصلاح و یا متمم قراردادها و صدور همزمان مجوز و پروانه ساخت و تراکم با هدف تسریع فعالیت ها و صرفه جویی در وقت و سرمایه فعالان اقتصادی از دیگر مواردمطرح شده از سوی اعضای انجمن سازندگان کیش بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group