بروزرسانی:15:55:35.
سه شنبه 19 آذر 1398 | Tuesday 10 December 2019

تمرینات تاکتیکی و عملیاتی گردان بیت المقدس ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش با حضور مسئولان در منطقه روستای باغو جزیره کیش برگزارشد.

فرمانده سپاه کیش گفت: در راستای ارتقاء آمادگی بصیرتی، دفاعی و رزمی بسیجیان کیش به مدت دو روز رزمایش الی بیت المقدس در کیش برگزار می شود.

مراسم تقدیر و تجلیل از فرماندهان حوزه ها، پایگاه های ، رده های مقاومت و اقشارناحیه مقاومت بسیح سپاه کیش با حضور جانشین فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان و جمعی از مسئولان جزیره کیش برگزار شد.

همایش ایمنی با حضور ریاست بیمارستان، پزشکان و کادر درمانی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش برگزار شد.

 فرمانده انتظامی ویژه کیش از کشف 33 کیلوگرم مواد مخدر خبر داد و گفت: با توجه به نصب دستگاه ایکس ری در مبادی ورودی کیش با قاچاقچیان قبل از ورود به کیش برخورد می شود.

مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش گفت: میزخدمت و ارتباط مستقی با مردم، مسیر آگاهی از مشکلات و ارائه خدمات به آنان را کوتاه تر می کند.

به دنبال زلزله ۵.۹ بامداد امروز در آذربایجان شرقی بیش از ۴۰ پس لرزه در این استان رخ داده است.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز آخرین آمار مصدومان زلزله 5.9 ریشتری در آذربایجان شرقی را 304 نفر عنوان کرد.

 فرمانده انتظامی و پایگاه دریابانی کیش از کشف 21 هزار لیتر سوخت قاچاق از یک لنج باری و دستگیری 5 خدمه خبر داد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس کیش از توقیف و انتقال به پارکینگ یکدستگاه خودروی سواری هوندا سرویس مدرسه با سرعت غیر مجاز 160 کیلومتر خبر داد.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group