بروزرسانی:10:39:25.
دوشنبه 22 مهر 1398 | Monday 14 October 2019

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اینکه بسیاری از طرح های عمرانی وزیربنایی در دوره های گذشته بدون کارشناسی انجام شده است واگذاری نیروگاه آب و برق کیش را کاری غیراصولی خواند و گفت: علاوه براینکه واگذاری نیروگاه کاری بیهوده بوده، این نیروگاه به افراد اهل واگذار نشده است.

محمد کمالی که از 2 مهرماه جاری حکم بخشداری کیش خود را از فریدون همتی استاندار هرمزگان دریافت کرده بود  امروز در مراسمی با حضور فرماندار بندرلنگه در این سمت معارفه شد.

با هدف ارتقاء تسهیلات گردشگری و ایجاد فراغت و آسودگی خیال خانواده ها در هنگام خرید در بازارها، خانه کودک کیش در مرکز جزیره به بهره برداری رسید.

نخستین مدرسه بین المللی جزیره کیش و هشتمین مدرسه بین المللی کشور با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش رسما فعالیت خود را آغاز کرد.

80 کیلوگرم انواع مواد مخدر همزمان با هفته نیروی انتظامی با حضور مسئولان در جزیره کیش امحاء شد.

مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت گرامی داشت هفته نیروی انتظامی با حضور مسئولان و نیروهای نظامی و انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی ویژه کیش برگزار شد.

فرمانده انتظامی ودریابانی ویژه کیش با بیان اینکه زیرساخت های هوشمند سازی پلیس در کیش در تراز پلیس کیش نیست بر ضرورت تجهیز پلیس به ابزار کنترل و نظارت هوشمند تاکید کرد.

پیکرشهید مدافع وطن شهید ابراهیم غلامی که شب گذشته وارد جزیره کیش شده بود پس از تشییع بر روی دستان مردم و مسئولان جزیره کیش و پس از اقامه نماز بر پیکر شهید به سوی زادگاهش پرواز کرد.

 
پیکر پاسدار شهید ابراهیم غلامی در میان استقبال پرشور مردم و مسئولان وارد جزیره کیش شد.

مراسم روز آتش نشانی و ایمنی با حضور جمعی از آتش نشانان کیش برگزار شد.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group