مدیربازرگانی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: قیمت سیلندر گاز در کیش براساس هزینه های مترتب بر تهیه و توزیع و خدمات ویژه شرکت های گاز به ساکنان تعیین می شود.

آیین غبار روبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدای گمنام همزمان با هفته دفاع مقدس  در مسجد امام حسن مجتبی(ع) جزیره کیش صبح روز پنجشنبه یکم مهرماه جاری برگزارشد.

ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در کیش با 30 عنوان ویژه برنامه و شعار « ما مقتدریم» به مناسبت گرامی داشت 8 سال دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا، ایثارگران، جانبازان و رزمندگان این دوران اعلام شد.

امام جمعه اهل سنت کیش با گرامی داشت هفته دفاع مقدس آرامش، آسایش و آبادانی امروز ایران اسلامی را مرهون 8 سال دفاع مقدس برشمرد.

رئیس اداره تعزیرات کیش از برخورد شدید و قاطع با قاچاقچیان کالا و ارز در جزیره کیش خبرداد.

جمعی از نخبگان دانشگاهی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در نامه ای خطاب به رئیس جمهور دغدغه های خود را بیان کردند.

امام جمعه کیش گفت:  تقویت اعتماد مردم از مطالبات رهبر معظم انقلاب از دولت سیزدهم بوده که جمعه های خدمت، حرکت دولت گام مهمی در تقویت و تعمیق این اعتماد است.

مسئول واحد انتقال و انتشار صداوسیمای کیش گفت: پس از نصب و راه اندازی دو فرستنده جدید رادیویی و تلویزیونی مخاطبان رسانه ملي لازم است گیرنده تلویزیونی خود را مجدد راه اندازی کنند.

جام جهانی قطر نزدیک است و به علت روابط سیاسی خوب ایران با قطر و همچنین نزدیکی فاصله ی زمانی و اقلیمی قطر با منطقه ی آزاد کیش این فرصت تاریخی برای کشور مهیاست تا در بخشی از این واقعه ی مهم سهیم و نقش آفرین باشد و درامد سرشار ارزی را برای بخش توریستی و ورزشی به ارمغان آورد.

 روابط عمومی هواپیمایی کیش ایر با اشاره به اینکه تمامی دفاتر رسمی با رعایت سقف و کف مصوب شده ملزم به ارائه بلیط پروازهای کیش ایر هستند از برخورد شرکت هواپیمایی کیش با متخلفان در حوزه فروش بلیط خارج از نرخ مصوب ابلاغی خبر داد.

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group