بروزرسانی:09:24:36.
دوشنبه 30 دي 1398 | Monday 20 January 2020

در راستای عمل به قوانین برنامه ششم توسعه،خدمات دولت الکترونیک در سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه ارائه می شود.

 در نشستی با حضور«غلامحسین مظفری» مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و « وونگ کونگ یو» مدیرعامل هلدینگ اورینتال میس تفاهم نامه همکاری در حوزه گردشگری سلامت به امضاء طرفین رسید.

معاون وزیر آموزش و پرورش کشور گفت: آیین نامه شورای راهبردی آموزش و پرورش مناطق آزاد مراحل پایانی تصویب را می گذراند و پس از تایید رئیس جمهور ابلاغ خواهد شد.

فرمانده انتظامی ویژه کیش از دستگیری باند 5 نفره کلاهبرداری و جعل اسناد رهن و اجاره منازل در جزیره کیش خبرداد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: اولین تور گردشگری صنعتی به جزیره کیش در هفته‌های آتی رقم می‌خورد و برخی از مدیران صنعت کشور از واحدهای صنعتی بسیار خوب و صادرات محور بازدید می‌کنند.

رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های کشور با تاکید بر اینکه مطالبه گری باعث می شود سکان داران به خواب نروند گفت: نقد منصفانه و مشفقانه یک ارزش و اصل جسارت است و مطالبه گری یک قدر شناسی است.

نشست هم اندیشی جامعه دانشگاهی کیش با نماینده ولی فقیه در دانشگاه های کشور با رویکرد شناخت و توجه به ظرفیت های دانشگاهی جزیره با حضور نماینده مقام معظم رهبری دراستان هرمزگان و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.

با راه اندازی بیست و پنجمین دفتر خدمات الکترونیک قضایی استان در کیش زنجیره راه اندازی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی استان هرمزگان تکمیل شد.

تمرینات تاکتیکی و عملیاتی گردان بیت المقدس ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش با حضور مسئولان در منطقه روستای باغو جزیره کیش برگزارشد.

فرمانده سپاه کیش گفت: در راستای ارتقاء آمادگی بصیرتی، دفاعی و رزمی بسیجیان کیش به مدت دو روز رزمایش الی بیت المقدس در کیش برگزار می شود.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group