بروزرسانی:20:12:13.
يكشنبه 19 مرداد 1399 | Sunday 9 August 2020

 مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اهمیت رعایت اصول شفافیت، پاکدستی، مردمداری، خدمات صادقانه و مشارکت واقعی با بخش خصوصی گفت: با رعایت این اصول زمینه ایجاد درآمد پایدار، بازار مالی توسعه یافته و نظام صحیح اقتصادی را در منطقه می توانیم حاکم کنیم.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فیدار، غلامحسین مظفری در مراسم معارفه خود با گرامی داشت خاطره شهدا اظهار امیدواری کرد دولت توفیق بیشتر در استفاده از ظرفیت های مناطق آزاد داشته باشد و اظهار کرد: دوره های مدیریتی با عمر طولانی یا کوتاه گذراست و عمق مدیریت است که مهم است و ثمره ای که از خود برجایمی گذارد و اینکه پس از پایان این دوره انسان وجدانی آرام داشته باشد که نتیجه رضایت خداوند متعال و مردم است.

وی با اشاره به مطالعه اهداف مناطق آزاد و اولویت های جزیره کیش و اسناد بالادستی تاکید کرد: هر تصمیمی که هیئت مدیره و دکتر انصاری گرفته و برنامه ریزی شده باشد با قوت و قدرت ادامه می دهم ولی به طور طبیعی برخی موارد باید بازنگری و اصلاح شود.

مظفری بیان اینکه 5 محور را سرلوحه فعالیت های خود در کیش قرار داده ام افزود: پاکدستی اصلی که باید مورد توجه قرار گیرد، مردمداری و توجه به رای و نظرات مردم، خدمت صادقانهف شفافیت در مدیریت و بخش های معاونت و بخش هایی که با آن ها تعامل داریم در تمامی حوزه ها و مشارکت واقعی با بخش خصوصی توانمند اصولی هستند که اگر رعایت شود این امکان را خواهیم داشت که در کیش به درآمد پایدار برای توسعه و تحول دست یابیم.

وی بازار مالی توسعه یافته، نظام صحیح اقتصادی و درآمد پایدار، دست یابی به جایگاه واقعی در ترانزیت کالا، توسعه گردشگری حلال در حوزه های ورزشی، درمانی، جذب سرمایه را حاصل رعایت محورهای یاد شده عنوان کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به برنامه ریزی منسجم و اجرایی با همکاری کیشوندان و فعالان اقتصادی جزیره کیش خاطر نشان کرد: الگوهای مدیریتی را در کیش می توان برای کشور تجربه کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group