به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فیدار، حمید جمرک، مدیر عامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش با حضور در بیمارستان از خانم پروانه نوروزی نخستین بازنشسته این شرکت تجلیل کرد.

بنابراین گزارش، این نشست صمیمانه که بیش از دو ساعت ادامه داشت در سالن اجتماعات بیمارستان و با حضور پرسنل بیمارستان و سرپرست آن آقای امیر کیانی برگزار شد؛ در آغاز مراسم سرپرست بیمارستان ضمن خیر مقدم به مدیر عامل شرکت تعاونی؛ حضور ایشان در جمع پرسنل را امری مغتنم شمرد و از پاسخگویی وی در حضور پرسنل و رسم دید و بازدید با آنان در محل کارشان تقدیر کرد .

حمید جمرک مدیر عامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان ضمن ابراز خرسندی از حضور مجدد در جمع پرسنل شرکت تعاونی شاغل در بیمارستان به بیان گزارش عملکرد شرکت پرداخت و با بیان اینکه فلسفه تشکیل شرکت تعاونی تدبیر دولت در راستای چابک سازی ادارات بوده است به وجود آمدن تعاونی را هم راستا با سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی دانست و گفت: ماهیت تعاونی یعنی مردمی کردن اقتصاد و این کار خود زمینه ساز ارتقا و رفاه معیشت کارکنان خواهد شد. امری که هم راستا با سیاست های روز اقتصاد مقاومتی است.

جمرک در ادامه افزود : شرکت تعاونی در طول مدت تشکیل خود از سال 91 تاکنون موفق شده ساختار خود را به خوبی تثبیت نماید و حال در دوره جدید حیات خود در حال تبدیل شدن به یک شرکت موثر و راهبردی در جزیره است و به دنبال ارتقا رفاه پرسنل تحت قرارداد و نیز ورود به حوزه سرمایه گذاری های جدید است.

جمرک با اشاره به احصاء مشکلات و نگرانی های اعضاء و دسته بندی و تلاش برای رفع آن ها که عمده ترین آن ها نوع احکام، طرح توانمند سازی مشاغل و اعمال مدرک تحصیلی و دریافت رتبه ها و گروه های کارکنان بود خاطر نشان کرد: با تلاشها و پیگیری های مستمر هیئت مدیره شرکت و انجام کار کارشناسی توسط واحدهای اداری و مالی چندین آنالیز به سازمان منطقه آزاد کیش ارائه شد و در نهایت با مساعدت های مثبت معاون وقت توسعه مدیریت سازمان آقای کرمی و مدیر منابع انسانی آقای محسنی موضوع ارتقا گروه شغلی پرسنل تعاونی و نیز اخذ مزایا برای آنان در هئیت مدیره سازمان مطرح شده و به تصویب رسید که با یاری خدا به محض ابلاغ آن از سوی سازمان به اجرا در خواهد آمد.

گفتنی است؛ در این مراسم جمرک از اعضای هئیت مدیره شرکت تعاونی که با همراهی خود مسیر اجرای این طرح ها را هموار ساختند قدردانی کرد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group