بروزرسانی:12:36:43.
پنجشنبه 1 اسفند 1398 | Thursday 20 February 2020

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با اشاره به اینکه یک درصد از آنچه در خیابان ها و سواحل بندرعباس و عسلویه دیده می شود در کیش وجود ندارد گفت: در مقایسه با آنچه در برخی سواحل بندرعباس و عسلویه دیده می شود کیش بیشتربه قم شبیه است تا آنچه در کشور از آن یاد می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، حجت الاسلام و المسلمین موسی پولادی در مراسم معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه کیش با تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) با بیان اینکه باید جزیره کیش را آنگونه که هست و شایسته این خاکپاره مرجانی است دید اظهار داشت: کیش باید با همه شایستگی هایی که دارد به کشور معرفی شود یک درصد از آنچه در خیابان ها و سواحل بندرعباس دیده می شود در کیش وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه جزیره کیش شهری مذهبی با مردمی ولایتمدار است افزود: در خیابان ها و سواحل کیش هیچ یک از مواردی که در کشور گفته می شود وجود ندارد در حالیکه در برخی سواحل بندرعباس و سواحل عسلویه مواردی دیده می شود که موجب شرمندگی است.

نماینده ولی فقیه در سپاه هرمزگان با اشاره به برگزاری مراسم مذهبی ایام سوگواری اباعبدالله در جزیره کیش تاکید کرد: نباید اجازه بدهیم نگاه های نامناسب به سوی کیش ادامه پیدا کند زیرا عزاداری و مراسم مذهبی که در کیش دیده می شود بسیار قابل توجه و زیباست و جای تاسف است برای نگاه هایی که از بیرون به کیش می شود باید این نگاه ها را با معرفی شایستگی ها و ظرفیت های مذهبی جزیره تغییر داد.

وی با اشاره ای به وقایع تاریخ پیش از انقلاب و شکل گیری نهضت اسلامی توسط امام راحل(ره) و پیروزی انقلاب اسلامی توضیح داد: دو قدرت شرق و غرب برای نفوذ بیشتر در کشورهای جهان همواره به عنوان دو قطب مخالف رودر روی یکدیگر قرار داشتند اما با ظهور انقلاب اسلامی برای نخستین بار در تاریخ جهان در کنار هم و در مقابل انقلاب ایستادند و برای اولین بار به جای شرق و غرب، حق و باطل در مقابل هم قرار گرفتند.

حجت الاسلام پولادی ادامه داد: در طول 40 سال گذشته با تمام تلاش های دشمن حق در تمام صحنه ها پیروز بوده و باطل روز به روز در حال تضعیف است.

انهدام پهپاد آمریکا توسط سپاه را نشان توانمندی نیروی های نظامی جمهوری اسلامی ایران برشمرد و افزود: در پشت نابودی این پهپاد تفکر امام راحل قرار داشت که موجب نابودی مکتب لیبرال دموکراسی دشمن شد به گونه ای که امروز هیچ یک از سردمداران کفر توان مقابله با ایران را ندارند زیرا این وعده خداست که زمینه بروز و ظهور انقلاب جهانی حضرت ولی عصر(عج) فرا هم شود.

حجت الاسلام احمد حسن زاده امام جمعه کیش نیز در این مراسم با بیان اینکه در علم ریاضیات قانونی وجود دارد که براساس آن هر مقدار تقسیم بر بی نهایت پاسخی جز صفر نخواهد داشت افزود: دوران زندگی یا مدیریت انسان هر میزان که باشد در برابر بی نهایت آخرت هیچ است و ما در مقابل آخرت فرصتی نداریم به همین دلیل باید این زمان را قدر دانسته و از آن برای ساختن آخرت به خوبی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه باید به جزیره کیش نگاهی فرا بخشی داشت افزود: کیش دارای ظرفیت های بالایی است و با توجه به جایگاه استراتژیک و موقعیتی که دارد بیش از یک بخش و شهر باید به آن نگاه کرده و آن را مستقل دید.

سرهنگ کناری فرمانده ناحیه مقاومت سپاه کیش نیز در این مراسم با بیان اینکه کیش حدود یازده هزار بسیجی دارد که در 40 واحد مقاومت سازماندهی شده اند افزود: کیش دارای ظرفیت های مذهبی، فرهنگی و اجتماعی بسیاری است که به همراهی و همدلی مسئولان می تواند در تمامی عرصه ها نقش آفرین باشند.

در این مراسم حجت الاسلام محمد صفاجوئیان به عنوان مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه کیش معرفی و از تلاش های حجت الاسلام فراشی مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه کیش تقدیر شد.

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group