بروزرسانی:12:36:43.
جمعه 2 اسفند 1398 | Friday 21 February 2020

مدیریت نظارت بر خدمات و مراکز گردشگری کیش به همراه جامعه دفاتر مسافرتی به صورت سرزده از برخی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری بازدید و موارد مربوط به نحوه فروش خدمات گردشگری و رعایت نرخنامه مصوب را بررسی کرد. 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، مدیریت نظارت بر خدمات و مراکز گردشگری کیش گفت: با توجه به ابلاغ نرخنامه مصوب خدمات گردشگری، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری ملزم به نصب نرخنامه در معرض دید گردشگران می باشند.

علی ابراهیمی معینی در پی گسترش فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در فضای مجازی در چند ماهه اخیر اظهار کرد: شیوه نامه چگونگی فعالیت سامانه های بازاریابی و فروش خدمات گردشگری در فضای مجازی تدوین شده است و در مراحل پایانی تصویب است. از این رو، تمامی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری مکلف می باشند که سامانه های مجازی فروش خود را به این مدیریت معرفی نمایند تا پس از بررسی از سوی کارشناسان، گواهی تائید فعالیت برای سامانه ها صادر شود.

وی افزود: در جزیره کیش 137 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری فعال وجود دارد که به صورت مستمر از سوی معاونت گردشگری و نیز جامعه دفاتر مورد نظارت و بازرسی قرار می گیرد. تمامی دفاتر موظفند به صورت ماهانه گزارش عملکرد فعالیت خود را جهت ارزیابی به این مدیریت ارائه نمایند.

ابراهیم خاطرنشان: برخورد جدی با دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری متخلف و نیز خودروهای شخصی مسافربر در دستور کار این مدیریت قرار گرفته است و نظارت بر فعالیت دفاتر به صورت مستمر پیگیری خواهد شد.

شایان ذکر است، براساس شاخص های تعیین شده از سوی مدیریت نظارت برخدمات و مراکز گردشگری از دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری شایسته، تقدیر به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group