بروزرسانی:20:12:13.
يكشنبه 19 مرداد 1399 | Sunday 9 August 2020

80 کیلوگرم انواع مواد مخدر همزمان با هفته نیروی انتظامی با حضور مسئولان در جزیره کیش امحاء شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، همزمان با هفته نیروی انتظامی 80 کیلوگرم انواع مواد مخدر در حاشیه آیین رژه نیروهای مسلح در ستاد فرماندهی انتظامی ویژه کیش با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، امام جمعه کیش، فرماندهان نظامی و انتظامی، رئیس دادگستری کیش و جمعی از مسئولان جزیره مرجانی امحاء شد.

امنیت مهمترین مؤلفه رونق و برون رفت از مشکلات

غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این مراسم با تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامی داشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای نیروی انتظامی و مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: در شرایطی قرار داریم که یکی از مهمترین مولفه های کشور برای رونق و برون رفت از مشکلات و معضلات ایجاد، حفظ و ارتقاء امنیت است.

وی با بیان اینکه امروز با وجود قرار داشتن در یک منطقه پرآشوب، ایران کشوری است امن، از نیروی انتظامی ویژه کیش برای ایجاد فضای مطلوب و مناسب برای سرمایه گذاری و رونق کسب و کار قدردانی کرد و افزود: به ططور قطع اقتصاد زمانی رونق می یابد که برپایه امنیت پایدار شکل بگیرد.

مظفری با تقدیر از نیروی انتظامی و ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدرکیش افزود: یکی از مهمترین اهداف و استراتژی هایی که برای کیش تدوین شده است داشتن جزیره ای پاک است و وجود مواد مخدر در کیش به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

مواد مخدر باید از گردونه کیش خارج شود

وی تاکید کرد: از این جهت که تلاش گسترده ای برای کشف و مبارزه و امحاء مواد مخدر صورت گرفته قابل تقدیر است اما باید تلاش گسترده تری صورت بگیرد تا مواد مخدر از گردونه جزیره کیش خارج شده و هیچ گونه ماده مخدری به کیش وارد نشود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه گستره جغرافیایی کیش امکان پاکسازی کیش ازمواد مخدر و محافظت از آن در برابر ورود و توزیع مواد مخدر را دارد تاکید کرد: با اشراف اطلاعاتی و استفاده از ابزار مناسب می توان از ورود و تردد افراد متخلف در حوزه مواد مخدر جلوگیری و برند جزیره کیش را حفظ کرد آن وقت می توانیم ادعا کنیم که در کیش وجود مواد مخدر به صفر رسیده است و کیش در این حوزه نمونه و پایلوتی برای کشور باشد.

وی با تقدیر از همدلی و همراهی مردم و مسئولان و تمامی نهادها وارگان های دولتی و خصوصی در کیش با یکدیگر خاطر نشان کرد: در کشورهزینه های بسیاری برای مبارزه با مواد مخدر انجام شده و تعداد زیادی از نیروهای نظامی و انتظامی به شهادت رسیده اند و این به دلیل باور و اعتقاد ایمانی و انسانی است که نیروهای مسلح ما به آن رسیده اند و در این راه و برای مبارزه با مواد مخدر جان خود را از دست داده  و به شهادت رسیده اند.

به برکت اقتدار و توانمندی نیروهای نظامی و انتظامی، جزیره کیش با 91.5 کیلومتر مربع وسعت در میان آب های نیلگون خلیج فارس از امن ترین شهرهای ایران اسلامی و خاورمیانه است.

 انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group