بروزرسانی:20:12:13.
يكشنبه 19 مرداد 1399 | Sunday 9 August 2020

با هدف ارتقاء تسهیلات گردشگری و ایجاد فراغت و آسودگی خیال خانواده ها در هنگام خرید در بازارها، خانه کودک کیش در مرکز جزیره به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، با توجه به اینکه جزیره مرجانی کیش یکی از شهرهای گردشگر پذیر کشور با نزدیک به 2 میلیون گردشگر در طول سال است که قریب به اتفاق سفرها به همراه خانواده صورت می گیرد نگهداری از کودکان در هنگام خرید موجب خستگی خانواده و کودکان می شود وجود یک مرکز نگهداری از کودکان ضروری به نظر می رسید.

 توفیقی معاون توسعه و مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش در حاشیه افتتاح این مرکز با اشاره به این مطلب افزود: ایجاد محیطی امن با استفاده از برنامه ای سرگرم کننده که علاوه بر رفع دغدغه خانواده ها در هنگام گردش های طولانی و خرید در مراکز تجاری موجب تفریح و سرگرمی کودکان شود از مهمترین مسائلی است که در بخش گردشگری باید به آن توجه داشت.

وی با بیان اینکه این مرکز به صورت رایگان و در یکی از ساختمان های جزیره کیش که دارای بافت قدیمی است راه اندازی شده است افزود: حفظ و نگهداری از این ساختمان به عنوان یکی از یادگارهای جزیره کیش در کنار ایجاد محیطی آرام و امن برای کودکان با ایجاد فرصت های آموزشی و تفریحی مانند قصه نویسی، تماشای فیلم و انیمیشن و بازی های کودکانه از مهمترین اهداف ایجاد این مرکز است.

خانه کودکان جزیره کیش در ساختمان سابق پلیس راهور پس از بازسازی و تعمیرات مورد نیاز فعالیت خود را آغاز کرد.

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group