بروزرسانی:20:59:23.
دوشنبه 23 تير 1399 | Monday 13 July 2020
 امام جمعه جزیره کیش رضایت مندی مردم از پلیس را نشانی از ولایتمداری و در تراز انقلاب اسلامی بودن نیروهای زحمتکش ناجا دانست.
 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار از  پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "احمد حسن زاده" در مراسم تکریم و معارفه فرمانده پلیس فرودگاه کیش نیروی انتظامی را از ارکان نظام و خدمتگزاران به مردم عنوان و اظهار داشت: مردم عزیز ما علاقه خاصی به نیروی انتظامی دارند و این مجموعه را در خدمت امنیت و آرامش خودشان می بینند.

وی افزود: نمونه های بارزی از نیروهای ولایی و به معنای واقعی، پلیس در تراز جامعه اسلامی را در نیروی انتظامی شاهد هستیم که در خدمت به مردم از هیچ تلاشی فرو گذار نیستند.

امام جمعه جزیره کیش افزود: امنیت مطلوب و پایدار امروز ما ثمره تلاش های مجموعه های فاخر، دلسوز، مردمی و به معنای واقعی انقلابی چون نیروی انتظامی است.

حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده، تأکید کرد: خدمت و همراهی با نیروهای پلیس به عنوان خدمتگزار یک افتخار بوده و رضایت مندی مردم  از پلیس و نشانی از ولایتمداری و در تراز انقلاب اسلامی بودن نیروهای زحمتکش ناجا است.

وی اشاره کرد: انتخاب نیروهای جوان و درون منطقه ای را چند مرحله از سوی نیروی انتظامی به عنوان فرمانده شاهد هستیم که امیدوارم سایر دستگاه ها هم به همتاپروری و اعتماد نیروهای درون سازمانی خود اهتمام داشته و مسئولیت ها را به آنان واگذار کنند.

امام جمعه جزیره کیش از دیگر شاخصه های پلیس توجه جدی به فرامین مقام معظم رهبری و تلاش شبانه روزی برای کسب رضایت مندی مردم و در معنای واقعی انقلابی بودن عنوان خاطر نشان کرد: حقیقتاً این موضوعات در رفتار و وجود نیروهای پلیس قابل مشاهده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group