بروزرسانی:20:59:23.
دوشنبه 23 تير 1399 | Monday 13 July 2020
دبیر شورای تأمین جزیره کیش نیروی انتظامی را یکی از ارکان اقتدار نظام دانست و گفت: نیروی انتظامی یک نیروی مردمی و فاخر در عرصه خدمتگزاری به مردم با رویکرد اجتماعی محسوب می شود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار از پلیس، " سعید پورعلی" در مراسم تکریم و معارفه فرمانده پلیس فرودگاه کیش اظهار داشت: وظیفه نیروی انتظامی تولید و حفظ امنیت پایدار است که با رویکرد اجتماعی و مردمی موفق بوده و سرمایه اجتماع خود، اعتماد عمومی مردم به این سازمان را افزایش داده است.

وی افزود: سرمایه اجتماعی امروز ناجا به واسطه وزنی است که به افکارعمومی، مطالبات و خواسته های مردمی و گام برداشتن قبل از اتفاقات و وقایع مهم قائل است.

پورعلی اظهار داشت: توجه به رویکردهای اجتماعی در ناجا اعمال قانون، کاهش هزینه های مرتبط با اجرای قانون و افزایش اعتماد عمومی برای نظام را در بر دارد.

دبیر شورای تأمین جزیره کیش تأکید کرد: بارها شاهد اظهار رضایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از عملکرد خوب نیروی انتظامی بوده ایم که این ثمره خدمت صادقانه تک تک نیروهای این سازمان بزرگ به مردم است.

وی حرکت جهادی را یکی از شاخصه های نیروهای پلیس دانست و افزود: نیروی انتظامی به واسطه وسعت تماس با مردم در عرصه اعتماد سازی و مقابله با توطئه های دشمنان موفق بوده است.

گفتنی است؛ سرهنگ "جلیل غفاری" بعد از 3 سال سابقه فرماندهی در پلیس فرودگاه کیش مسئولیت خود را در حضور فرمانده پلیس فرودگاه های کشور و جمعی از مسئولان جزیره کیش به سرهنگ دوم "رمضانعلي حاجی پور" واگذار کرد.#

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group