بروزرسانی:20:59:23.
دوشنبه 23 تير 1399 | Monday 13 July 2020

 رئیس دادگستری جزیره کیش گفت: نیروی انتظامی در تمامی ابعاد بازوی توانمند برای قوه قضائیه در ارتقاء امنیت و عدالت در جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار از پلیس، " یاسین مطهری زاده" رئیس دادگستری جزیره کیش در دیدار با فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش بیان داشت: نوع تعاملات دستگاه قضا با نیروی انتظامی به گونه ای است که تمامی کارکنان خدوم این ارگان مردمی را از خودمان می دانیم و همواره از اقدامات قاطعانه و مؤثر پلیس حمایت کرده و خواهیم کرد ، اما انتظار می رود که این گونه تعاملات ادامه یابد چراکه نتیجه آن ارتقاء امنیت در جامعه است.

وی افزود: تعامل و صمیمت خوب بین این دستگاه قضا و نیروی انتظامی سبب اقتدار و قدرت در این مجموعه امنیت سازکشور خواهد شد که نتیجه آن برخورد مقتدر با هنجارشکنان  و مجرمان در جامعه است.

نیروی انتظامی و قوه قضائیه در کنارهم و پشتیبان یکدیگرند //نیروی انتظامی خوب و انقلابی، نعمتی ارزشمند برای کشور است

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش گفت: نتیجه تلاش های دستگاه قضا، ارتقاء و حفظ امنیت مطلوب در جامعه بوده که پشتوانه مطمئن برای ناجا و مردم است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" علی اصغر جمالی" در دیدار فرماندهان و مسئولان فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش با مسئولان دستگاه قضائی این جزیره ضمن تبریک به مناسبت هفته قوه قضائیه بیان داشت: تلاش های کارکنان ناجا و قوه قضائیه باعث ارتقاء امنیت و حفظ آرامش شده است که پشتوانه آن عدالت و حمایت از مظلومان جامعه است.

وی افزود: اگر حمایت های دستگاه قضایی از نیروی انتظامی در جامعه نباشد، ضابطین در انجام خیلی از مأموریت های خود به مشکل بر خواهند خورد.

سرهنگ جمالی ادامه داد: مهم ترین وظیفه نیروی انتظامی و قوه قضائیه جلب رضایت مردم با رعایت حقوق شهروندی است که این امر مهم از مطالبات و خواسته های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است.

ارشد ترین مقام انتظامی در کیش  بیان داشت: نیروی انتظامی همراه با دستگاه قضا با وحدت و همدلی در راستای حفظ امنیت و کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی تلاش می کنند که نتیجه آن تسریع در حل مشکلات و ناهنجاری موجود در جامعه بوده است.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش در پایان تأکید کرد: صلابت، اتحاد، همدلی و همراهی دستگاه قضائی با پلیس باعث شده نتنها در جزیره کیش بلکه در کشور عزیزمان ایران شاهد امنيت مطلوب، تعامل و همکاری هرچه بیشتر ناجا و دستگاه قضا در مسیر احقاق حقوق شهروندی و تحقق عدالت و توسعه جامعه باشیم.

* نیروی انتظامی خوب و انقلابی، نعمتی ارزشمند برای کشور است

"محمد عباسی"دادستان جزیره کیش در بخش دیگری از این دیدار گفت: نعمت خوب و ارزشمندی که امروزه در جامعه شاهد آن هستیم، داشتن نیروی انتظامی خوب و انقلابی است.

وی افزود: تعاملات خوب و دوستانه در میان ناجا و مجموعه قضائی وجود دارد که بسیار ارزشمند است که نتیجه و بازخوزد آن امنیت مطلوب در جامعه و رضایت مردم از نیروی انتظامی و دستگاه قضائی است.

عباسی ادامه داد: خط قرمز دستگاه قضا و نیروی انتظامی در تمامی موضوعات ابعاد مختلف امنیت است که تمامی همکاران تمام تلاش خود را انجام می دهند تا شاهد امنیتی مثال زدنی در ابعاد" روانی، اجتماعی، اقتصادی و ..." در جامعه باشیم.

دادستان جزیره کیش با تأکید بر رعایت حقوق شهروند بیان داشت: حقوق شهروندی یک اصل مهم و اساسی در جامعه است و همکاران باید بدانند که در شرایط فعلی جامعه چشم امید مردم به اقدامات نیروی انتظامی و قوه قضائیه است.

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group