بروزرسانی:11:07:32.
شنبه 3 آبان 1399 | Saturday 24 October 2020

رئیس پلیس راهور کیش از مرگ یک خانم جوان در سانحه رانندگی در این جزیره خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار از خبرگزاری پلیس، سرگرد " بهرام ایمانی نسب " در تشریح جزئیات این خبر افزود: شب گذشته حوالی ساعت 2 بامداد در پی وقوع تصادف خودروی مزدا که از میدان فارو به سمت نوبنیاد در حال تردد بود پس از  عدم کنترل خودرو توسط راننده با برخورد به بلوار کنار جاده واژگون گردید و متاسفانه خانم جوانی 18 ساله در این سانحه رانندگی جان باخت.

وی افزود: با بررسی صحنه تصادف توسط ماموران راهنمایی و رانندگی، راننده به همراه 4 نفر سرنشین که قصد برگزاری جشن تولد در کنار ساحل را داشتن به علت سرعت غیر مجاز ناشی از خطای انسانی در کنترل خودرو، عدم بستن کمربند ایمنی، این سانحه به وقوع پیوسته و با وارد شدن ضربه سنگین به سر و گردن یک نفر از سرنشینان، وی جان خود را از دست داد.

سرگرد ایمانی با اشاره به اینکه عواقب منفی رخدادهای نادر بسیار به سرعت وابسته‌ است، اهتمام داشت: عبارت من هیچ کاری نمی‌توانستم انجام دهم، توضیحی برای رفع مسئولیت در قبال جان خود و عزیزان مان نیست.

رئیس پلیس راهور کیش رعایت قوانین و مقررات رانندگی، از مهم‌ترین شاخصه‌‌های توسعه‌یافتگی و نشانه فرهنگ بالای ملی است که می طلبد همه شهروندان به این قوانین که برای ایمنی خود است احترام بگذارند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group