بروزرسانی:17:27:48.
شنبه 15 آذر 1399 | Saturday 5 December 2020

 فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از کشف 22 هزار لیتر سوخت قاچاق از 2 فروند لنج و دستگیری 4 خدمه آنها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، سرهنگ "علی اصغر جمالی" گفت: در اجرای طرح برخورد و مبارزه با قاچاق سوخت، نیروهای پایگاه دریابانی کیش براي اجرای طرح در سطح حوزه استحفاظي به گشت اعزام که حین کنترل نوار مرزی به دو فروند شناور صیادی که در حال گذر به سمت مرز بودند، مشكوك شدند.

وی افزود: مأموران درياباني در بازرسی از این شناورها موفق به کشف 22 هزار لیتر سوخت قاچاق و دستگیری 4 خدمه و اعزام آنان به دستگاه قضائی شدند.

سرهنگ جمالی با اشاره به اینکه سودجویان با استفاده از روش های متعدد قصد انتقال سرمایه ملی را از کشور را دارند، افزود: این افراد پس از جمع آوری سوخت به صورت شبانه با حضور در نقطه صفر مرزی و ورود به آب های مرزی کشورهای حاشیه خلیج فارس اقدام به فروش سوخت های قاچاق به شناورهای خارجی می کنند.

فرمانده پایگاه دریابانی کیش خاطر نشان کرد: متأسفانه با توجه به اینکه اینگونه اقدامات غیرقانونی سود نامشروع بسیاری برای متخلفان دارد، افراد هنجارشکن در این حوزه ورود می کنند و باید بدانند پلیس در برخورد با این افراد با قاطعیت تمام در صحنه حاضر است و با مجازات هایی که توسط مقام قضائی برای این افراد تعیین و اعمال می شود در آینده شاهد افزایش بازدارندگی و عدم ورود متخلفان به این حوزه باشیم.

گفتنی است، از ابتدای سال تاکنون بیش از 354 هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و 22 فروند شناور متخلف توقیف شده اند.

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group