پایگاه ناحیه مقاومت بسیج خواهران حضرت زینب (س) واقع در شهرک سحر با حضور مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش گشایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار از روابط‌عمومی شرکت عمران، آب و خدمات ،این پایگاه با تاکید عبدالنبی شرفی مدیرعامل شرکت عمران آب و خدمات مبنی بر فراهم کردن زمینه مشارکت خواهران علاقمند به فعالیت های فرهنگی و اجتماعی بسیج و  شکوفایی استعدادهای خواهران ساکن شهرک سحر آماده سازی شد  و جمعه ۵ آذر همزمان با روز گرامیداشت بسیج به بهره برداری رسید.
سرهنگ پاسدار میرزاده فرمانده ناحیه مقاومت  بسیج سپاه کیش در مراسم گشایش این پایگاه، گفت: بسیج سپاه کیش تمام توان خود را برای نیل به اهداف عالی و بهره‌وری بهینه از ظرفیت های موجود بکار خواهد گرفت.
وی ضمن اعلام نیازهای پایگاه، از حمایت مسئولین شرکت عمران، آب و خدمات کیش در توسعه فعالیت های بسیج قدردانی کرد.
میرزاده  با بیان اینکه گشایش دفتر ناحیه مقاومت بسیج پایگاه خواهران حضرت زینب (س) واقع در شهرک سحر، فرصت مناسبی برای افزایش فعالیت های فرهنگی و توانمندی های بانوان است ابراز امیدواری کرد با مشارکت خوب خواهران  در این پایگاه نیز فعالیت خوبی را شاهد باشیم.
لازم به ذکر است در مراسم گشایش پایگاه بسبج خواهران شهرک مسکونی سحر اعضای هیات مدیره و معاونان و مدیران شرکت عمران، آب و خدمات کیش حضور داشتند. در پایان مراسم نیز از بسیجیان فعال در پایگاه تقدیر شد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group