امام جمعه کیش سبک مدیریت صحیح و منطبق با آموزه های دینی را ضامن سلامت جامعه برشمرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار آریا از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات، با تاکید مدیریت این شرکت در خصوص تقویت برنامه های فرهنگی و نهادینه شدن اخلاق اسلامی در جامعه ،سلسه مباحث درس هایی از نهج البلاغه در محل نمازخانه این شرکت آغاز شد. 
در نخستین جلسه این سلسه کلاس های آموزشی که با حضور مدیران و روسای بخش های مختلف شرکت عمران، آب و خدمات برگزارشد ، حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده امام جمعه کیش با اشاره به جایگاه نهج البلاغه در مبان کتب و تعالیم دینی اظهار داشت: استفاده از آموزه های دینی و درس های ارزشمند این کتاب انسان ساز ،راهگشای انسان برای حرکت در مسیرسعادت و خدمتگزاری به دیگر مومنان است.
امام جمعه کیش با تاکید بر ضرورت آشنایی مدیران سازمان ها و نهادها به آموزه های ارزشمند مطرح شده در نهج البلاغه تصریح کرد: سبک درست مدیریتی منطبق با آموزه های دینی و وصایای حضرت علی (ع)سلامت جامعه اسلامی را تضمین می کند. 
امام جمعه کیش با بیان اینکه سید رضی که مسئولیت گردآوری نهج البلاغه را برعهده داشت یکی از برترین فقهای شیعه بود گفت: این کتاب در سه بخش خطبه ها شامل ۲۴۷ خطبه، ۷۹ نامه و مکتوبات حضرت امیرمومنان علی (ع)  و۴۸۹ حکمت و موعظه دربخش کلمات قصار تهیه شده و مجموعه جامعی از نکات اخلاقی و معرفتی است.   
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده ابراز امیدواری،کرد برگزاری مستمر این جلسات موجب انس بیشتر کارکنان و مدیران شرکت با دیدگاه های حضرت امیر مومنان(ع) و بکارگیری این نکات ارزشمند در زندگی و محیط کار افراد شود. 
محسن نظرپور رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت نیز با ابراز خرسندی از استقبال بسیارخوب همکاران برای حضور در این دوره های دینی و فرهنگی تاکیدکرد: توجه جدی به  مباحث ارزشمند نهج البلاغه در آشنایی عمیق تر با منش و سیره اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام ، تقویت روحیه همکاران و سلامت فضای اداری و تکریم بیشتر مراجعان بسیار موثراست‌.
لازم به ذکر است جلسات سلسه مباحث درس هایی از نهج البلاغه به صورت ماهیانه در نمازخانه شرکت عمران، آب و خدمات برگزارمیشود.    

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group