رئیس مرکز توسعه سلامت کیش از  5 هزار و 165 مورد بازرسی در فروردین 1400 خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار از روابط عمومی مرکز توسعه سلامت کیش، در راستای کنترل شیوع بیماری کرونا ویروس و رعایت پروتکل های بهداشتی در اماکن عمومی و اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی در فروردین سال 1400 تعداد 5165 مورد بازرسی از اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی آرایش بهداشتی انجام شده است.

محمدرضا رضانیا اظهار کرد: در راستای کنترل شیوع بیماری کرونا ویروس و رعایت پروتکل های بهداشتی در اماکن عمومی و اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی آرایشی و بهداشتی ، در فروردین سال 1400 تعداد 5 هزار و 165 مورد بازرسی از اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی آرایش بهداشتی انجام شده است.

وی افزود: طی این بازدید ها 2 امکنه به مراجع قضایی معرفی و 11 مورد از این اماکن پلمب شدند.

دکتر رضانیا گفت: در این مدت طی بازرسی بازرسان بهداشت محیط مرکز توسعه سلامت کیش 2هزار و 882کیلوگرم مواد غذایی و آرایشی فاسد و تاریخ مصرف گذشته کشف و معدوم گردید.

رئیس مرکز توسعه سلامت کیش در ادامه افزود: 2مورد بررسی آلودگی ناشی از زباله ،22 مورد نمونه برداری از نان ،33 مورد نمونه برداری از مواد غذایی، 18 مورد نمونه برداری میکروبی از آب آشامیدنی، 370 مورد کلرسنجی و 1288 مورد سنجش با تجهیزات پرتابل بازرسی انجام داده اند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group