رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه کیش گفت: این پلیس با حکم نیابت قضایی کلاهبردار متواری ۲۶۰ میلیارد ریالی را در این جزیره دستگیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار از ایرنا سرگرد داوود سعدی اظهار داشت: ماموران این پلیس طی یک حکم نیابت قضایی مبنی بر اختفای یک کلاهبردار در این جزیره، دستگیری وی را در دستور کار خود قرار دادند.

وی اضافه کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی کیش با بکارگیری شگردهای پلیسی محل اختفای این کلاهبردار ۲۶ میلیارد ریالی را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و تحویل مقامات قضایی دادند.

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه کیش افزود: این فرد در یکی از استان های کشور به این جرم محکوم شده و پرونده وی از سوی ماموران آگاهی آن استان در دست رسیدگی است.

وی با بیان اینکه برخی کلاهبرداری ها در جزیره کیش زیاده شده است گفت: هم اکنون ماموران این پلیس یک کلاهبردار ۲ میلیارد ریالی دیگر را در این جزیره دستگیر کرده اند که شگرد وی کرایه خودروهای لوکس به مسافران بوده است.

سرگرد سعدی یادآور شد: هم اکنون ۱۱ نفر علیه این شخص شکایت کرده اند که وی مبالغی را از بابت کرایه خودرو از آنان اخذ کرده اما خودرویی تحویل آنان نداده یا اینکه مجددا خودروی کرایه شده را با قیمت بالاتر به شخص دیگری واگذار کرده است.

جزیره کیش با ۴۴ هزار نفر جمعیت در ۱۸ کیلومتری کرانه جنوبی ایران در دل آب های نیلگون خلیج فارس واقع شده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group