فرمانده مرزباني استان هرمزگان از اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت و کشف340 هزار ليتر گازوئيل قاچاق در آب‌هاي هرمزگان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، سردار "حسين دهکي" در تشريح اين خبر اظهار داشت: مرزبانان  استان در راستای مبارزه بی امان با قاچاقچیان سوخت، با انجام اقدامات اطلاعاتي، از انتقال مقادير قابل توجهي سوخت در سواحل بندرچارک مطلع و رسيدگي به موضوع را به صورت ويژه در دستور کار خود قرار دادند.

وي افزود: مرزبانان حين پايش نوار مرزي و گشت زني در سطح حوزه استحفاظي، در جنوب جزيره هرمز به سه فروند موتور لنج حامل سوخت قاچاق که در حرکت بودند، مشکوک شدند.

سردار دهکی با اشاره به توقيف سه فروند شناور موتور لنج در اين عمليات، تصريح کرد: در بازرسي دقيق از شناورهاي توقيفي مقدار 340هزار ليتر سوخت قاچاق از نوع گازوئيل ، 500گرم مواد مخدر از نوع ترياک و يک دستگاه تلفن ماهواره اي به ارزش یک میلیارد و 20 میلیون ریال کشف شد.

سردار "دهکي " با اشاره به دستگیری 21 قاچاقچی در این رابطه، خاطرنشان کرد: قاچاقچيان و مخلان اقتصاد داخلي کشور بدانند مرزبانان هرمزگان با اشرافيت اطلاعاتي کوچکترين تحرکات را در نوار مرزي آبي زير نظرگرفته و با هرگونه اقدام سودجويانه قاطعانه برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group