جانشین فرماندهی انتظامی ویژه کیش از دستگیری یک کلاهبردار حرفه‌ای که با جعل عنوان از مردم کلاهبرداری کرده است توسط کلانتری 12، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " فرج نظری " اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره جعل و کلاهبرداري با ارائه رسيد جعلي، تحصيل مال از طريق نامشروع، سرقت، ايجاد پاپوش براي ديگران، اخاذي، رسیدگی به این موضوعات به طور ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 12 کیش قرار گرفت.

وی بیان داشت: ماموران پلیس با توجه به حساسیت موضوع اقدامات اطلاعاتی و فنی خود را آغاز کردند و به این نتیجه رسیدند که فردی با جعل عناوین دولتی اقدام به کلاهبرداری کرده است.

نظری افزود: این کلاهبردار برای رسیدن به اهداف سودجویانه خود با استفاده از عناوین دولتی و نظامی و با همدستي همسرش به گونه اي با افراد برخورد مي کردند که با آنها معامله کرده و چندين مورد شکايت واهي تحت عنوان کلاهبرداري و سرقت از اين افراد مطرح و با ایجاد ترس و ارعاب به اهداف سودجویانه خود می رسیدند.

جانشین فرماندهی انتظامی ویژه کیش اضافه کرد: از این رو ماموران پلیس آگاهی با انجام یک‌سری اقدامات فنی و اطلاعاتی مخفیگاه متهم را شناسایی و وی را دستگیر کردند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group