امام جمعه اهل سنت کیش گفت: امنیت نعمت الهی است و اگر در کشوری امنیت نباشد آن کشور موفق نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، شیخ یعقوب شمس در آیین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح کیش با تبریک هفته ناجا به دلیر مردان نیروی انتظامی و دیگر نیروهای مسلح به ویژه در جزیره مرجانی کیش وجود افراد هنجارشکن را از موارد مهمی عنوان کرد که می تواند در جامعه موجب اخلال در نظم و امنیت شود و اظهار کرد: در جامعه افرادی وجود دارند که برای دست یابی به مطامع نامشروع خود از هر گونه هنجارشکنی ترسی ندارد و وجود نیروی بازدارنده از ضروریات هر جامعه ای است که در جمهوری اسلامی این وظیفه برعهده نیروی انتظامی نهاده شده است.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی در جامعه اسلامی از جایگاه بلندی برخوردار است افزود: به هر اندازه نیروی انتظامی در ماموریت ها مقتدر باشد آرامش و امنیت جامعه افزونتر خواهد بود.

شییخ یعقوب شمس با بیان اینکه طلب امنیت در جامعه از دعاهای مردم در جامعه اسلامی است، آرامش و امنیت اقوام گذشته را نعمتی عنوان کرد که خداوند در آیه 112  سوره مبارکه نحل در قرآن کریم به آن اشاره کرده و کفران آن را موجب خسران دانسته است و افزود: اگر در کشوری امنیت نباشد آن کشور موفق نیست و هر گونه کوتاهی و کم کاری در برخورد با هنجارشکنان آنان را گستاخ تر خواهد ساخت.

وی خاطر نشان کرد: امنیت و آسایش و آرامش امروز جامعه به ویژه در جزیره کیش مرهون خدمات شایسته و شبانه روزی نیروی انتظامی است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group