فرمانده انتظامی ویژه کیش با تاکید بر اهمیت بهره گیری از ابزار و تجهیزات الکترونیکی در هوشمندسازی و برقرار امنیت هوشمندی پلیس را فراتر از تجهیزات الکترونیکی برشمرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، سرهنگ علی اصغر جمالی در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح جزیره کیش به مناسبت گرامی داشت هفته ناجا از برگزاری بیش از 60 عنوان برنامه ویژه در هفته ناجا همراه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خبرداد.

وی با اشاره به شعار هفته ناجا با عنوان « پلیس هوشمند، امنیت پایدار» اظهار کرد: پلیس با الهام از فرمایش­های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که می‌فرمایند: «مردم می­خواهند ناجا قوی و مقتدر باشد؛ هوشمند و پیچیده باشد؛ سالم و امین باشد» طرح هوشمندسازی را در دستور کار قرار داده است که علاوه بر افزایش سرعت و کیفیت خدمت­رسانی، در ارتقای رضایتمندی مردم بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

 سرهنگ جمالی تاکید کرد: یکی از مؤلفه ­ها و اولویت­های مهم ناجا در برقراری نظم و امنیت، رضایتمندی شهروندان است که با توسعه و ارتقای تجهیزات الکترونیکی و برداشتن گام­های عملی در جهت هوشمندسازی پلیس در پرتو ایمان، تخصص و جوان­گرایی، هوشمندی و مدیریت، تقویت روحیه­ پژوهش محوری، می­توان به این مهم دست یافت. جامعه­ امروز نیازمند پلیسی هوشمند، متخصص و مقتدر است.

وی با بیان اینکه بهره گیری از تجهیزات پیشرفته زمینه ساز پلیس هوشمند است افزود: هوشمندی متفاوت از ابزار الکترونیکی است، پلیس هوشمند فراتر از تجهیزات الکترونیکی است و این ابزار ملزوماتی است که برای ایجاد امنیت پایدار و افزایش سرعت در برقراری امنیت بیشتر ضرورت دارد

فرمانده انتظامی کیش با اشاره به افزایش پیچیدگی تجهیزات و فناوری های روز و به همین واسطه پیچیدگی جرائم اجتماعی تجهیز پلیس به ابزارهای نوین و به روز را یک ضرورت انکار ناپذیر عنوان کرد و افزود: هوشمند سازی گامی در راستای برقراری امنیت پایدار در جامعه با سرعت و توان بیشتر است.

وی با بیان اینکه پایش تصویری از مطالباتی است که بارها مطرح شده و می تواند در برقراری نظم و امنیت یک ضرورت تلقی شود تامین ابزارهای هوشمندسازی و پایش تصویری در جزیره کیش را از موارد مهمی عنوان کرد که تامین آن بر عهده سازمان منطقه آزاد کیش قرار داده شده است.

سرهنگ جمالی برخورد قاطع با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر در کیش را از مهمترین وظایف پلیس عنوان کرد و افزود: در راستای دست یابی به امنیت از بین بردن این معضل بزرگ اجتماعی مشارکت همگانی مردم ضروری است.

وی با تاکید بر اینکه برای حفظ ارزشها پلیس مقتدر و قاطع همراه با عطوفت و مهربانی نیاز است به همراهی پلیس با کادر بهداشت و درمان در دوران کرونا اشاره و از تلاش های پرسنل مرکزتوسعه سلامت کیش و بیمارستان کیش که در ایام کرونا برای سلامت مردم بی دریغ تلاش کردند تقدیر کرد.

در پایان این مراسم از خانواده شهدای ناجا، کارمندان بازنشسته، پرسنل نمونه و برندگان مسابقات ناجا با اهداء لوح و هدایایی از سوی فرماندهی انتظامی ویژه کیش تقدیر شد.

امحاء 47 کیلوگرم مواد مخدر غیرقابل استحصال از 190 کیلوگرم مواد مخدر کشف شده از ابتدای سال جاری تاکنون توسط نیروی انتظامی ویژه کیش از دیگر برنامه های حاشیه ای این مراسم بود.

 

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group