رئیس پلیس راهور کیش از ارائه  تسهیلات ویژه برای  متقاضیان گواهی نامه موتورسیکلت های شارژی در جزیره کیش خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، سرگرد مهدی توانگر در حاشیه برگزاری همایش موتورسواران قانونمند در جزیره کیش با اشاره به ساماندهی موتورهای شارژی کیش در آینده نزدیک اظهار کرد: متقاضیان گواهی نامه رانندگی موتورهای شارژی در کیش می توانند با مراجعه به آموزشگاه رانندگی آلاء کیش و گذراندن دوره های آموزش های علمی و عملی گواهینامه دریافت کنند.

وی با بیان اینکه به مناسبت هفته ناجا تسهیلات ویژه ای برای ارائه آموزش های آیین نامه به افراد باسواد و بی سواد و همچنین آزمون عملی به متقاضیان توسط پلیس راهور کیش در نظر گرفته شده است تاکید کرد: تمامی صاحبان و رانندگان موتوسکلت های شارژی در این جزیره در 2 ماه آینده باید نسبت به دریافت گواهینامه، بیمه نامه و مدارک قانونی دستگاه نقلیه اقدام کنند

توانگر با تاکید بر اینکه ساماندهی موتوسیکلت ها در این جزیره با همکاری شرکت عمران، آب و خدمات جزیره کیش در حال انجام است.افزود: بخش قابل توجهی از ترافیک شهری متعلق به راکبان موتوسیکلت ها بوده و این وسیله به دلیل اینکه از پایین ترین سطح ایمنی پایین برخوردار است بالاترین آسیب در تصادفات را برای موتورسواران و دیگر افراد به همراه دارد.

وی با اشاره به برگزاری همایش موتورسواران قانونمند به صورت نمادین با هدف آگاه سازی افراد از معضلات عدم استفاده از کلاه ایمنی در هنگام موتورسواری تصریح کرد: لازم است رانندگان و سرنشین های موتورسیکلت برای کاهش آسیب های احتمالی هنگام استفاده از این وسیله نقلیه حتما موارد ایمنی به ویژه استفاده از کلاه ایمنی، رعایت حق تقدم، حرکت در منتهی الیه سمت راست خیابان را رعایت کنند.

رئیس پلیس راهور کیش همچنین در خصوص تقسیط بدهی های جریمه ها نیز افزود: حسب دستور سردار رئیس پلیس راهور ناجا میزان تقسط جرائم از 10 ماه به 18 ماه افزایش یافته و کسانی که بدهی های جریمه سنگین دارند می توانند با مراجعه به پلیس راهور نسبت به تقسیط بدهی های خود اقدام کنند.

همایش موتوسواران قانونمند با حضور حدود 40 موتورسوار به مناسبت گرامی داشت هفته ناجا در مرکز پلیس راهور کیش با اهداء گل و کلاه ایمنی به موتور سواران شرکت کننده در همایش برگزار شد.

۱۳ تا ۱۷ مهر هفته نیروی انتظامی است که امسال به دلیل تقارن این ایام با عزاداری اربعین حسینی از ۱۷ تا ۲۳ مهر برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group