بروزرسانی:13:55:25.
شنبه 5 مهر 1399 | Saturday 26 September 2020

 پیام تبریک و تشکر سرپرست اداره آموزش و پرورش کیش  به مناسبت افتخار آفرینی دانش آموزان جزیره زیبای کیش در کنکور سراسری ۱۳۹۹

رئیس مرکز وکلا و مشاوران خانواده قوه قضاییه هرمزگان گفت: آزمون وکالت و‌ مشاوران خانواده قوه قضاییه سال ۱۳۹۹ در روز جمعه مورخه ۴ مهرماه در نوبت صبح و عصر در محل دانشگاه هرمزگان با همکاری سازمان سنجش برگزار می شود.

 معاون علمی و فناوری رئیس ‌جمهوری با بیان اینکه در حوزه‌های کشاورزی و امنیت غذایی وابستگی داریم، گفت: باید با کمک شرکت‌های دانش بنیان وابستگی‌ها در این حوزه‌ها را به حداقل برسانیم.

عضو کمیسیون «برنامه و بودجه و محاسبات» مجلس از تهیه طرحی دو فوریتی درباره «ارائه اینترنت رایگان به دانش‌آموزان، معلمان و مدارس» در مجلس خبر داد.

تفاهم نامه همکاری موسسه علوم و فنون کیش و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف توسعه نوآوری ها و تجاری سازی فناوری های مشترک حوزه معدن و صنایع معدنی به امضا رسید.

در راستای ارائه تسهیلات مناسب و ارتقای سطح کیفی خدمات بهداشتی و درمانی به دانشجویان بین المللی در جزیره کیش، تفاهم نامه ای میان روسای پردیس بین المللی کیش دانشگاه علوم پزشکی تهران و بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش امضا شد.

پرویز حیدری راد به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش منطقه آزاد کیش معرفی شد.

محققان دانشگاه آدلاید موفق به ساخت یک کاوشگر نوری به ضخامت موی انسان شده اند که دارای یک لنز سه بعدی کوچک است که در قسمت جانبی آن چاپ سه بعدی شده است و امکان دسترسی به اسکن سه بعدی بی سابقه از رگ های خونی و سایر مکان های قابل دسترسی بدن را فراهم می‌کند.

سازمان منطقه آزاد کیش در راستای ارزش آفرینی دارایی ها این مجموعه موفق شد پس از گذشت 25 سال، برند اپراتوار تلفن همراه تله کیش را به ثبت برساند.

اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش در راستای ارائه بهتر خدمات الکترونیکی به مشترکان تله کیش درگاه های پرداخت قبوض را افزایش داد.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group