بروزرسانی:05:55:43.
جمعه 20 تير 1399 | Friday 10 July 2020

سازمان منطقه آزاد کیش در راستای ارزش آفرینی دارایی ها این مجموعه موفق شد پس از گذشت 25 سال، برند اپراتوار تلفن همراه تله کیش را به ثبت برساند.

اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش در راستای ارائه بهتر خدمات الکترونیکی به مشترکان تله کیش درگاه های پرداخت قبوض را افزایش داد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در مراسم گشایش دفتر IAUP ، زیرساخت‌های کیش را برای برگزاری اجلاس منطقه‌ای اتحادیه روسای دانشگاه‌ها مناسب برشمرد.

مشاور معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: پنجاه درصد هزینه تامین نیازهای شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز نوآوری کیش با خرید محصولات تولید شده توسط شرکت های داخلی پرداخت می شود.

مدیرعامل موسسه عطرک بااشاره به حضور بیش از 900 نوآموز در آزمون رقابت های جهانی آی مت در کیش گفـت: بیش از 3 هزار اشتغال پایدار توسط این موسسه ایجاد شده است.

 سومین جشنواره شادی و نشاط آی مت با حضور بیش از 900 نوآموز و خانواده های آن ها در جزیره کیش در حال برگزاری است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اینکه موضوع پسماند امروز به یکی از  چالش های جدی جامعه بشری تبدیل شده است گفت: تولید روزانه میلیون ها تن زبانه که بخش اعظم آن تجدید پذیرنیست تهدیدی جدی محسوب می شود.

سفیر هلند در کارگاه آموزشی مدیریت آب، فاضلاب، پسماند و سرمایه گذاری در جزیره کیش بر همکاری ایران و هلند در سه حوزه آب، غذا و انرژی های تجدید پذیر تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش با اشاره به ارتقاء تکنولوژی بازیافت در کیش، کاهش سرعت توسعه را نتیجه محیط زیست نامناسب عنوان کرد.

سمینار تخصصی و کارگاه آموزشی مدیریت آب و فاضلاب، پسماند و سرمایه گذاری با تاکید بر الگوهای برنامه ریزی و طراحی شهری با حضور سفیر هلند و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group