بروزرسانی:09:24:36.
دوشنبه 30 دي 1398 | Monday 20 January 2020

مدیرعامل موسسه عطرک بااشاره به حضور بیش از 900 نوآموز در آزمون رقابت های جهانی آی مت در کیش گفـت: بیش از 3 هزار اشتغال پایدار توسط این موسسه ایجاد شده است.

 سومین جشنواره شادی و نشاط آی مت با حضور بیش از 900 نوآموز و خانواده های آن ها در جزیره کیش در حال برگزاری است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اینکه موضوع پسماند امروز به یکی از  چالش های جدی جامعه بشری تبدیل شده است گفت: تولید روزانه میلیون ها تن زبانه که بخش اعظم آن تجدید پذیرنیست تهدیدی جدی محسوب می شود.

سفیر هلند در کارگاه آموزشی مدیریت آب، فاضلاب، پسماند و سرمایه گذاری در جزیره کیش بر همکاری ایران و هلند در سه حوزه آب، غذا و انرژی های تجدید پذیر تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش با اشاره به ارتقاء تکنولوژی بازیافت در کیش، کاهش سرعت توسعه را نتیجه محیط زیست نامناسب عنوان کرد.

سمینار تخصصی و کارگاه آموزشی مدیریت آب و فاضلاب، پسماند و سرمایه گذاری با تاکید بر الگوهای برنامه ریزی و طراحی شهری با حضور سفیر هلند و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.

تیم دانش آموزی روبوداکترز از دبیرستان بین المللی اوسینا فاتح نخستین دوره از مسابقات بین المللی رباتیک دانش آموزی کیش شد.

داور مسابقات بین المللی رباتیک کیش گفت: برگزاری این مسابقات برای دانش اموزان فرصتی است تا علاوه بر تجربه کار تیمی، با روش های حل مسئله و ساخت ربات آشنا شوند.

نخستین دوره مسابقات بین‌المللی رباتیک دانش‌آموزان خارجی مقیم ایران در پردیس بین‌الملل دانشگاه صنعتی شریف کیش در حال برگزاری است.

رئیس پردیس بین الملل کیش دانشگاه صنعتی شریف از پذیرش دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلات تکمیلی با بررسی سوابق و اعطای بورس تحصیلی به نفرات برتر خبرداد.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group