مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: برای رسیدن به یک جامعه هوشمند باید تمامی ابعاد و عناصر هوشمند سازی در جامعه رعایت شود که نخستین مورد آن شهروند هوشمند و مسئولیت پذیر است.

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در همایش دومین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور در جزیره کیش با اشاره به از بین رفتن مرزهای فیزیکی در دنیای سایبری بر ضرورت ایجاد مناطق آزاد سایبری به عنوان ابزار مهم روز ارتباطات و تعاملات بین المللی تاکید کرد.

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه‌ آزاد کیش از حضور ۱۸۰ شرکت ارتباطی، دانش بنیان و استارتاپی برای معرفی آخرین دستاوردهای خود در دومین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش موسوم به کیتکس خبرداد.

شرکت عمران ، آب و خدمات کیش برای دومین سال پیاپی موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001:2015 شد.

 رییس انستیتو پاستور ایران گفت: کشورهای مختلفی از جمله همسایگان متقاضی خرید واکسن پاستوکووک هستند که مذاکرات برای صادرات آن در حال انجام است.

بازمهندسی فرایندها در راستای شفاف سازی هرچه بیشتر، برقراری عدالت و کاهش بروکراسی اداری، حذف امضاهای طلایی و بهبود کمی و کیفی ارایه خدمات ، با سازوکاری پرشتاب در کیش پیش می رود.

لطفعلی سلجوقی پندبی به عنوان عضو هئیت مدیره (غیر موظف) موسسه آموزشی علوم و فنون کیش منصوب شد.

محمدرضا نظری به عنوان سرپرست موسسه آموزشی علوم و فنون کیش منصوب شد.

وزیر علوم گفت: انتظار دارم روسای دانشگاه‌ها و دبیران هیات‌های نظارت و ارزیابی استان‌ها از هوشمندترین روش‌ها برای ارزیابی فعالیت‌های آموزش عالی بهره گیرند. حمایت‌هایی نیز ازسوی ستاد وزارت علوم درحد مقدورات ازجمله اختصاص اعتبار ویژه و درنظرگرفتن تشویق و ترغیب مادی و معنوی صورت خواهد گرفت.

رییس سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه افزایش ۲۰ درصدی ظرفیت پذیرش رشته پزشکی برای مناطق محروم است،گفت: این افزایش ظرفیت از کنکور ۱۴۰۱ آغاز و به مدت ۴ سال اعمال می‌شود. براین اساس امسال میزان پذیرش در این رشته با افزایش هزار و ۶۰۰ نفری، از هشت هزار نفر به ۹ هزار و ۶۰۰ نفر می‌رسد.

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group