بروزرسانی:20:59:23.
دوشنبه 23 تير 1399 | Monday 13 July 2020

اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش در راستای ارائه بهتر خدمات الکترونیکی به مشترکان تله کیش درگاه های پرداخت قبوض را افزایش داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار از سازمان منطقه آزاد کیش، مهدی نجاری رئیس و عضو هیئت امنا اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش در این خصوص گفت: تله کیش در راستای اجرای سیاست فاصله گذاری اجتماعی با هدف رفاه حال مشترکان اقدام به افزایش درگاه های آنلاین پرداخت قبوض کرد و از راه اندازی سرویس پرداخت آنلاین قبوض میان دوره و پایان دوره این اپراتور بر روی اپلیکیشن هف هشتاد و سامانه کد دستوری #780* خبر داد.

نجاری افزود، تمامی مشترکان این اپراتور با استفاده از اپلیکیشن هف هشتاد که در دو نسخه اندروید و ios پیاده سازی شده است، امکان پرداخت غیرحضوری قبوض خود را دارند و برای آن گروه از مشترکان که به دلیل عدم پرداخت بدهی اشتراک تلفن همراه با قطع سرویس مواجه هستند، امکان برقراری آنی خدمات، در صورت پرداخت از طریق روش های غیرحضوری در نظر گرفته شده است.

رئیس و عضو هیئت امنا اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش عنوان کرد: با استفاده از سرویس پرداخت آنلاین صورتحساب تلفن همراه از طریق سامانه کد دستوری #780* ،نیازی به نصب اپلیکیشن بر روی گوشی تلفن همراه نبوده و امکان پرداخت از طریق گوشی های قدیمی و بدون سیستم عامل نیز یکی از مزیت های این روش است.

وی در پایان گفت: مشترکان می توانند برای استفاده از این سرویس، با شماره گیری کد دستوری #1*3*780* و انتخاب شماره تلفن همراه خود و یا ورود سایر شماره های این اپراتور، پس از انتخاب صورتحساب میان دوره یا پایان دوره نسبت به پرداخت غیرحضوری صورتحساب اقدام کنند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group