بروزرسانی:12:36:43.
پنجشنبه 1 اسفند 1398 | Thursday 20 February 2020

خالق آثار به نمایش در آمده در نمایشگاه رنگ ها وچهره ها در موزه خلیج فارس کیش گفت: مجموعه نقاشی رنگ ها و چهره ها حاصل بازی کردن با رنگ و هدفمند کردن این بازی است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فیدار؛ ژیلا شکری، هنرمند نقاش با اشاره به اینکه مجموعه نقاشی رنگ ها و چهره ها حاصل بازی کردن بارنگ و هدفمند کردن این بازی همواره دغدعه من بود به همین دلیل به سمت آثار نقاشی جکسون پالاک جذب شدم و به نظرم سبک نقاشی کنشی که دست آورد کارهای این هنرمند است بسیار جذاب وخاص و از خلوص بالایی برخوردار است .

ژیلا شکری ادامه داد:  ا گر چه به ظاهر رنگ ها و طرح ها به صورت اتفاقی کنار هم قرار داده شده اند ولی با دقت در لابلای طرح ها و رنگ ها متوجه آن خواهید شد که نه تنها نقاشی برمدار اتفاق نیست ، بلکه کاملا هوشمندانه وآگاهانه طرح ها و رنگ ها در کنار هم چیده شده اند.

شکری اضافه کرد: رنگ ها الفبایی هستند برای گفتمان هنرمند و از پس آن روح کلام و احساس هنرمند است که متجلی میشود و اوست که در پی واگویی آن است. این هنرمند بیان کرد: تک تک این مجموعه بیانگر احساس درونی من می باشد که با زبان رنگ و با ریتم موسیقی کلاسیک نواخته شده است.

 این هنرمند نقاش با اشاره به ارایه 15 اثر در نمایشگاه کیش افزود: نقاشی های من با تکنیک اکرولیک بر روی بوم شکل گرفته اند.  شکری توضیح داد: تابلوهای من نشان دهنده انواع حالات چهره مانند گریه ، خنده ، شادی ، غم و حالات دیگر زندگی انسانهاست که البته شاید درچشم هر بیننده ای، برداشتی متفاوت را القا کند.

 وی بیان کرد:  من از کودکی نقاشی می کنم و تقریبا از سن 17 سالگی نمایشگاه گذاشته ام  و افتخار شاگردی اساتیدی چون استاد شکیبا و استاد کاتوزیان و استاد زایری را در کارنامه هنری خود دارم .

شکری ضمن دعوت کیشوندان به این نمایشگاه اضافه کرد:  از کیشوندان عزیز جهت دیدن این نمایشگاه دعوت میکنم و دوست دارم به مردم و علاقمندان بگویم که وقتی در حال دیدن یک اثر هستند به سرعت از کنار آن عبور نکنند، این تابلو و اثر با تمام وجود، ذهن و قلب هنرمند کشیده شده و از عمق وجود هنرمند برخاسته و روی بوم نقش بسته است.

وی با قدردانی از  دعوت گروه فرا برای حضور در موزه خلیج فارس کیش خاطر نشان کرد:  تاکنون در  5نمایشگاه داخلی و 2 نمایشگاه خارجی به صورت گروهی شرکت کردم و 15نمایشگاه انفرادی را عمدتا در تهران و زنجان برگزار کرده ام و خوشحالم که اینبار در کیش تابلوهای من به نمایش درآمده که از آقای مهندس آزادکام جهت دعوت آثارم به این نمایشگاه و جزیره کیش سپاسگزارم، چراکه کیش محل رفت وآمد هنرمندان مطرح ، علاقمندان و گردشگران زیادی از سراسر ایران وجهان است.

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group