بروزرسانی:12:36:43.
پنجشنبه 1 اسفند 1398 | Thursday 20 February 2020

نمایشنامه "ناشناس"،نمایی از دفاع مقدس، معرفی شده بنیاد فرهنگی روایت فتح و انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس شامگاه چهارشنبه در مرکز همایش های بین المللی کیش به روی صحنه رفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار از ستاد خبری بزرگداشت هفته دفاع مقدس، نمایش" ناشناس"  کاری از گروه مروا، به کارگردانی مالک سراج بازیگر تئاتر  و تلویزیون،شب گذشته در مرکز همایش های بین المللی کیش به روی صحنه رفت.

بنابراین گزارش، این نمایش که نمایی نزدیک از سال های دور دفاع مقدس را به تصویر می کشد حکایت سربازی است که در شب عملیات در منطقه تحت اشغال دشمن اسیر یکی از نیروهای اطلاعاتی دشمن می شود او برای خلاصی از مخمصه هر چه را دیده در اختیار دشمن قرار می دهد ولی نیروی اطلاعاتی دشمن تصمیم به کشتن سرباز نمی گیرد و ...

نمایش " ناشناس" با حضور جمعی از مسئولان محلی و کیشوندان ساعت 20 شامگاه چهارشنبه در مرکز همایش های بین المللی کیش به روی صحنه رفت.

  • مالک سراج  متولد 1340 و شهر آبادان است، سراج از بازیگران صاحب نام و فعال تئاتر است که تحصیلات خود را در رشته بازیگری به پایان رسانده است و از سال 1361 فعالیت حرفه ای خود را با گرفتن اولین جایزه در اولین جشنواره تئاتر فجر آغاز کرده است.
  • نمایشنامه" ناشناس" با نگاهی جدید به دفاع مقدس معرفی شده از بنیاد فرهنگی روایت فتح و انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به نویسندگی و کارگردانی مالک حدپور سراح، طراحی صحنه توسط حسن شریعتی و با بازی حامد نوبخت و مالک حدپور سراج همزمان با چهارمین شب از شب های دفاع مقدس به همت ستاد برگزاری مراسم گرامی شداست هفته دفاع مقدس در جزیره کیش اجرا شد.

 عکس: محمود خاکباز

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group