بروزرسانی:11:45:50.
پنجشنبه 3 مهر 1399 | Thursday 24 September 2020

مشاور رئیس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی طی مراسمی از «افشین اعلاء» شاعر بنام کشور و مدیر بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار از دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی؛ در متن پیام تقدیر «مرتضی بانک» آمده است؛ 
اگرچه رهبر فرزانه انقلاب اسلامي بارها از اشعار بجا، پخته و سنجيده جناب عالي قدرداني كرده اند، اما از آنجا كه پيام اخير ايشان خطاب به شما، در دوران مسئوليت خطيرتان در حوزه گردشگري سازمان مناطق آزاد صادر شده است، بر خود فرض مي دانم رضايت و شادماني خود و مجموعه همکارانم را نيز بابت اين توفيق گران سنگ و پربها به اطلاع تان برسانم. 
بديهي است همكاري با چهره اي متعهد، مردمي، پاك دست و خدوم همچون جنابعالي كه علاوه بر كارنامه درخشان ادبي‏تان، باكوله ‏باري از تجربه هاي فرهنگي، سياسي و اجتماعي همواره در عرصه هاي مديريتي، منشأ خير، رواداري و تحبيب قلوب بين گرايش هاي مختلف وفادار به نظام اسلامي بوده ايد. 
براي اینجانب و تمامي همكارانم مايه مباهات است. از درگاه خداوندبزرگ، دوام توفیق وسرافرازي روزافزون تان را خواستارم.
گفتنی است؛ «افشین علاء» چند روز گذشته پس از امضاء توافقنامه حاکمان امارات و رژیم صهیونیستی شعری خطاب به حاکمان عرب سرود و از سوی رهبر معظم انقلاب مورد تقدیر قرار گرفت.

 

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group