بروزرسانی:17:27:48.
شنبه 15 آذر 1399 | Saturday 5 December 2020

مدیرامور فرهنگی و آموزشی معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه آزاد کیش از برگزاری ویژه برنامه های هفته کتاب در کیش خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، رضا اردلان با اشاره به تخفیف 50 درصدی خرید کتاب در هفته کتاب و کتابخوانی از برگزاری ویژه برنامه هایی همچون مسابقات کتابخوانی، نقاشی، ایستگاه شعر و ادب، عضویت رایگان در کتابخانه های کیش و برگزاری سلسله نشست های مجازی کتاب ، دوست خوب من به مناسبت هفته کتاب در جزیره کیش خبرداد.

به گفته مدیرفرهنگی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان در بیسشت هشتمین دوره هفته کتب کیش در سال جاری با ویژگی هوشمندی و بروز بودن افکار عمومی، نمایشگاه کتاب کیش به صورت مجازی برگزار می شود و مردم فرهنگ دوست جزیره کیش می توانند تا سقف 250 هزارتومان کتاب را به صورت 50 درصد تخفیف خریداری کنند.

بنابراین گزارش، سلسله نشست های مجازی کتاب، دوست خوب من با حضور ابراهیم حسن بیگی و بهاره نوربخش از نویسندگان به نام کشور روز شنبه 24 آبان با حضور نازیلا نوبهاری به عنوان کارشناس مجری ساعت 18 در ایسناگرام به صورت زنده برگزار شد.

همچنین پاتوق شعر و داستان کیش روز یکشنبه 25 آبان ساعت 19:30 با حضوردکتر علی داوودی و دکتر مسعود رهبری

در صفحه ایسنتاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/farhangsara.kish برگزار می شود.

مسابقه کتابخوانی نیز از دیگر برنامه های این هفته است که با محوریت کتاب « رقص بسمل» اثر محمد مهدی رسولی برگزار می شود و علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند کتاب مورد یاد شده را از 24 آبان تا 5 آذرماه از فرهنگسراها و کتابخانه های عمومی کیش تهیه کنند.

مسابقه روز دوشنبه 10 آذر ماه به صورت مجازی برگزار می شود و شهروندان می توانند جهت شرکت در مسابقه و دریافت سوالات تا تاریخ 8 آذر ماه عدد 44 را به سامانه پیامکی 10009092 ارسال کنند.

نحوه دریافت و پاسخ به سوالات در روز مسابقه از طریق واتساپ به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group