مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به ظرفیت بالای موسیقی نواحی مختلف کشور گفت: کیش می تواند حلقه اتصال و ارتباط میان موسیقی های آیینی از سراسر کشور باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار از ستاد برگزاری سومین جشنواره موسیقی آیینی کیش، غلامحسین مظفری در حاشیه آیین اختتامیه سومین جشنواره موسیقی کیش در خصوص اهمیت برگزاری جشنواره ها به ویژه جشنواره های آیینی در کیش اظهار کرد: برگزاری چنین جشنواره هایی که نماد فرهنگ و تمدن ایران بزرگ است به ویژه جشنواره های آیینی که کمتر مورد توجه بوده در جزیره کیش می تواند تاکیدی بر اهمیت توجه به ظرفیت های این حوزه باشد.

وی با ابراز خرسندی از برگزاری آیین اختتامیه سومین جشنواره موسیقی در جزیره کیش تاکید کرد: حضور حدود 80  گروه از سراسر ایران نشان دهنده ظرفیت بالای موسیقی در نواحی مختلف کشور است.

مظفری با تاکید بر اینکه کیش با حضور اقوام مختلف نمادی از یک ایران کوچک است افزود: کیش ایران کوچکی است که همه ایرانیان خود را وابسته به کیش می داند و کیش هم می تواند پایگاهی برای تردد همه ایرانیان باشد.

وی کیش را حلقه اتصال و مرکز ارتباط موسیقی نواحی مختلف ایران برشمرد و با تقدیر از شرکت کنندگان، داوارن و مجریان برگزاری این رویداد فاخر در جزیره مرجانی کیش خاطر نشان کرد: این جشنواره که برای سومین سال به رغم تمامی مشکلات و شیوع بیماری ها از کییفیت و کمیت خوبی برخوردار بود می تواند نقطه آغازی برای دیگر رویدادهای فرهنگی و هنری اقوام در جزیره کیش باشد و امید است که بتوانیم خوب را توسعه و گسترش بدهیم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group