سرپرست اداره کل حوزه دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از راه اندازی «سامانه متمرکز برقراری ارتباط دبیر» با نام اختصاری «سمباد» خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار از فرینا، محمد پاکباز، در خصوص هدف از راه اندازی «سامانه سمباد» گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری (مدظله) در شعار سال 1400 که توجه به «تولید» است، در این حوزه دو رکن «پشتیبانی» و «مانع زدایی» به درستی مشخص شده است. به همین منظور در حوزه پشتیبانی مالی در مناطق آزاد شرایطی فراهم شده است که بتوان بخشی از مشکلات فعالان اقتصادی و ساکنین مناطق را مرتفع نمود.
پاکباز افزود: در این سامانه امکان ارسال پیام از سوی مخاطبان به دبیر شورایعالی مناطق آزاد فراهم شده است. به گونه ای که مخاطب از این طریق می تواند مسائل، مشکلات، پیشنهادات و انتقادات خود را درباره عملکرد سازمان های مناطق آزاد و دبیرخانه بدون واسطه بازگو نمایند.
وی اظهارداشت: مخاطبان می توانند به منظور پیگیری های بیشتر اسناد و مدارک مرتبط با موضوع را از طریق این سامانه ارسال نماید.
گفتنی است؛ فعالان اقتصادی مناطق آزاد می توانند برای دسترسی به این سامانه به نشانی http://sambad.freezones.ir مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group