کیش ایر؛ بزرگترین ابزار حمل و نقل گردشگر و به عبارتی اعتبار جزیره کیش به‌عنوان برترین منطقه گردشگری ایران این روزها در شرف واگذاری و عرضه ۳۰ درصدی سهامش در فرابورس است.

وزیر ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري عصر جمعه 24 اردیبهشت ماه  وارد جزیره کیش شد.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش احیای نوروز دریایی، مرمت بناهای تاریخی و ایجاد مراکز گردشگری فرهنگی ، رونق صنایع دستی با رویکرد صادارات و حضورموفق دررویدادهای بین المللی منطقه را اولویت های مهم سال1400عنوان کرد.

علیرضا علوی رضوی آمار ورود گردشگر و مسافر به جزیره کیش از آخرین روز‌های اسفند 99 تا پایان تعطیلات نوروز سال جاری را تشریح کرد.

مدیرعامل جامعه کلوپ داران و تفریحات دریایی کیش با اشاره به اینکه بی سامانی در تامین سوخت شناورهای تفریحی منجر به ورود دلالان به این حوزه شده گفت: تفریحات دریایی ویترین و نگین گردشگری کیش است که امروز مات مشکلات شده است.

شرکت هواپیمایی کیش برای رفاه گردشگران و ساکنان کیش، شنبه 20 دی پرواز فوق العاده ای درمسیر تهران -کیش -تهران برقرار می کند.

کیش ایر بازوی اصلی سازمان منطقه آزاد کیش برای توسعه و رونق جزیره کیش است.

با حکم مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد ، کاپیتان سید جواد هاشمی تهرانی سکاندار شرکت هواپیمایی کیش شد.

 از اوایل آبان ماه و به دنبال تصمیمات ستاد مرکزی کرونا برای پروازها و لزوم رعایت سقف حداکثر 60 درصدی پروازها که متعاقبا منجر به افزایش هزینه‌های سفر شد، آمار مسافران ورودی کمتر شد.

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش از راه‌اندازی یک مرکز تخصصی آموزش و تفریحات هوایی در جزیره کیش خبر داد وگفت: با راه اندازی این مجموعه علاوه بر آموزش، در نقاط مختلف جزیره امکان پرواز پاراگلایدر و بالن تفریحی، هلیکوپتر و جایروکوپتر و نیز پرواز با هواپیماهای فوق سبک مهیا خواهد بود.

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group