علیرضا علوی رضوی آمار ورود گردشگر و مسافر به جزیره کیش از آخرین روز‌های اسفند 99 تا پایان تعطیلات نوروز سال جاری را تشریح کرد.

مدیرعامل جامعه کلوپ داران و تفریحات دریایی کیش با اشاره به اینکه بی سامانی در تامین سوخت شناورهای تفریحی منجر به ورود دلالان به این حوزه شده گفت: تفریحات دریایی ویترین و نگین گردشگری کیش است که امروز مات مشکلات شده است.

شرکت هواپیمایی کیش برای رفاه گردشگران و ساکنان کیش، شنبه 20 دی پرواز فوق العاده ای درمسیر تهران -کیش -تهران برقرار می کند.

کیش ایر بازوی اصلی سازمان منطقه آزاد کیش برای توسعه و رونق جزیره کیش است.

با حکم مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد ، کاپیتان سید جواد هاشمی تهرانی سکاندار شرکت هواپیمایی کیش شد.

 از اوایل آبان ماه و به دنبال تصمیمات ستاد مرکزی کرونا برای پروازها و لزوم رعایت سقف حداکثر 60 درصدی پروازها که متعاقبا منجر به افزایش هزینه‌های سفر شد، آمار مسافران ورودی کمتر شد.

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش از راه‌اندازی یک مرکز تخصصی آموزش و تفریحات هوایی در جزیره کیش خبر داد وگفت: با راه اندازی این مجموعه علاوه بر آموزش، در نقاط مختلف جزیره امکان پرواز پاراگلایدر و بالن تفریحی، هلیکوپتر و جایروکوپتر و نیز پرواز با هواپیماهای فوق سبک مهیا خواهد بود.

در ادامه برنامه های سازمان مناطق آزاد کیش، روستای تاریخی باغو برای رونق گردشگری مورد توجه قرار گرفته است.

تفاهم نامه دو جانبه میان سازمان منطقه آزاد کیش و کمیسیون گردشگری اتاق ایران به منظور ایجاد زمینه های همکاری مشترک و گسترش تعامل در حوزه گردشگری، صنایع دستی، اقتصاد ورزش، و زیر ساخت های فن آورانه به امضا رسید.

به مناسبت گرامی داشت « روز کیش » و با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد کیش سه اسکله تفریحی، ساحل شرقی جزیره کیش و چند طرح عمرانی و زیربنایی دیگر بهره برداری شد.

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group