بروزرسانی:20:10:09.
سه شنبه 4 آذر 1399 | Tuesday 24 November 2020

تفاهم نامه دو جانبه میان سازمان منطقه آزاد کیش و کمیسیون گردشگری اتاق ایران به منظور ایجاد زمینه های همکاری مشترک و گسترش تعامل در حوزه گردشگری، صنایع دستی، اقتصاد ورزش، و زیر ساخت های فن آورانه به امضا رسید.

به مناسبت گرامی داشت « روز کیش » و با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد کیش سه اسکله تفریحی، ساحل شرقی جزیره کیش و چند طرح عمرانی و زیربنایی دیگر بهره برداری شد.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از صرف 20 میلیارد تومان هزینه برای ساماندهی و آزادسازی رینگ ساحلی کیش خبرداد.

 مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی ضمن اعلام افزایش سه برابری پروازها در فرودگاه امام نسبت به ابتدای سال از مذاکره با هواپیمایی اتریشی و لوفتهانزا برای از سرگیری پروازها به ایران خبر داد.

معاون اول رئیس جمهور مصوبه تعیین فرودگاه کیش به عنوان فرودگاه بین المللی را ابلاغ کرد

نخستین دوره جشنواره تبلیغات  و برندینگ گردشگری کیش با مشارکت و همکاری سازمان منطقه آزاد کیش ، موسسه جشنواره ها و مناسبتهای کیش ، جوامع صنفی فعال در کیش و با هدف توسعه گردشگری داخلی و تحکیم ارتباط میان جامعه تبلیغاتی کشور و صنعت گردشگری در راستای کمک به رونق اقتصادی در صنعت گردشگری کشورو معرفی بهترینها در تبلیغات و خدمات گردشگری کار خود را از اول تیرماه سال جاری آغاز و با تشکیل دبیرخانه جشنواره ، تدوین آئین نامه ها و ضوابط شرکت در جشنواره ، انتخاب و معرفی اعضای کمیته داوران و کمیته های دیگر انجام شد .

ولی تیموری با تاکید بر تشدید نظارت بر حسن اجرای پروتکل‌های بهداشتی در تاسیسات گردشگری گفت: گردشگران و متولیان سفر می توانند با رعایت پیوست‌های بهداشتی، زمینه سفری ایمن و مسئولانه را فراهم آورند.

در راستاي توسعه همكاري های میان مناطق آزاد كشورهاي عضو اكو و با مشارکت سازمان منطقه آزاد کیش در تدوین و اجرای بيانيه ای تمركز بر ايجاد زنجيره ارزش افزوده در توليدات مشترك میان كشورهاي عضو تاكيد شد.

برای نخستین بار گونه ای کمیاب از ژله ماهی porpita معروف به دکمه آبی از خانواده هیدروئید از شاخه کیسه تنان توسط اداره محیط زیست سازمان منطقه آزاد کیش در شمال غربی این جزیره شناسایی شد

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اینکه زمان کوتاهی تا برگزاری جشنواره تابستانی کیش داریم از تشکیل کارگروه توسعه گردشگری درایی بیست و سومین جشنواره تابستانی کیش خبرداد و گفت: باید تلاش کنیم تا رویداد ملی در زمینه مسابقات دریایی رقم بزنیم و همچنین تا پایان سال می توان موقعیتی فراهم کرد که یک رویداد جهانی طراحی، عملیاتی و اجرایی شود.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group