دوره های آموزش زبان انگلیسی برای رانندگان حمل و نقل عمومی و کارکنان شرکت عمران آب و خدمات کیش از چهارم تیر آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار آریا از روابط عمومی شرکت عمران، آب وخدمات کیش، با توجه به در پیش رو بودن رقابتهای  جام جهانی 2022 قطر و ضرورت معرفی بهتر و بیشتر ظرفیت های جزیره کیش در جهت تقویت فضای گردشگری بین المللی، نخستین دوره آموزش زبان انگلیسی ویژه رانندگان حمل و نقل عمومی و کارکنان شرکت عمران، آب و خدمات از 4 تیر در فرهنگسرای مرکزی جزیره کیش آغاز می شود.
این دوره های آموزشی که با همکاری سازمان منطقه آزاد ، موسسه علوم و فنون کیش و نماینده آژانس ها برگزار می شود تا 6 شهریور ادامه خواهد داشت.
بر اساس این گزارش در طول اجرای این طرح که شامل 62  دوره۲۰ جلسه ای است ، در هر دوره به  20 نفر در نوبت  صبح و عصر مهارت های  مختلف گفتاری، شنیداری و نوشتاری و درک مطلب به زبان انگلیسی آموزش داده می شود.
این دوره های آموزشی ضمن ارتقا و تقویت مهارت های مختلف زبان انگلیسی به ویژه مهارت گفتاری Speaking  با برنامه ریزی مدون و بکارگیری منابع به روز و نیز برنامه های نوین آموزشی برگزار می شود.
همچنین با هماهنگی مدیریت حمل ونقل عمومی جزیره کیش و با هدف ترغیب و تشویق شرکت کنندگان، رانندگانی که به طور مستمر در کلاس ها حضور داشته و نمره قبولی سطح A و  B را کسب کنند به مدت مشخصی مجوز تردد آنان اضافه و تمدید خواهد شد. 
شایان ذکر است رانندگان می توانند با مراجعه حضوری به موسسه علوم و فنون  و یا از طریق سامانه  Kish-ist.net  و تلفن  44476891- 44476892 جهت شرکت در این دورها نام نویسی کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group