مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اهمیت توجه به اهداف برگزاری نمایشگاه ها و همایش ها گفت: برخی اوقات با افزایش قدمت، نمایشگاه ها و همایش ها از اهداف اصلی خود فاصله می گیرند و تبدیل به یک کار نمایشی می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، محمدرضا نوایی لواسانی در آیین افتتاح نمایشگاه کیش اینوکس 2021  با اشاره به اهداف ایجاد مناطق آزاد اظهار کرد: منطقه آزاد، منطقه ای است که برای تسهیل در ایجاد کسب و کارهای مشروع با بهره گیری از مهارت ها و صلاحیت ها به وجود آمده است اما در طی سالیان این روند وارونه شده ات و امروز در بسیاری موارد دیده می شود که فرآینده ایجاد کسب وکار در مناطق آزاد سخت تر از داخل کشور است و سرمایه گذاران نمی توانند انتهای کار خود را ببیند و این با اهداف مناطق آزاد منافات دارد.

وی افزود: علت این روند ایجاد بروکراسی های اداری و قوانین دست و پاگیر است و معتقدیم با شفاف سازی می توان علاوه بر ایجاد ساز و کار راحت برای افرادی که با مشروعیت و صلاحیت قصد ایجاد ایده های خلاق دارند از فساد و اسراف جلوگیری کرد که این مسئله به رونق در مناطق آزاد کمک می کند.

لواسانی توریسم سلامت، توریسم علمی و گردشگری، شهر هوشمند، بورس بین الملل، ارز دیجیتال، مباحث فرهنگی و اجتماعی را از جمله موضوعاتی برشمرد که باید به صورت ویژه در منطقه آزاد کیش به آن ها پرداخته شود.

وی با اشاره به اینکه با افزایش قدمت، نمایشگاه ها و همایش ها از اهداف اصلی خود دور می شوند خاطر نشان کرد: ما در منطقه آزاد کیش تلاش می کنیم تا توجه همکاران را به اهداف اصلی نمایشگاه جلب کرده و سازمان منطقه آزاد کیش نقش خود را به خوبی در این حوزه و در تعامل با شرکت کنندگان ایفا کند.

سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی موسوم به کیش اینوکس ۲۰۲۱ عصر دوشنبه با حضور سعید محمد مشاور رییس جمهوری و دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری گشایش یافت.
این نمایشگاه متشکل از ۸۰ غرفه و در بخش های مختلف است که ۲۰۰ سازمان دولتی و شرکت سرمایه گذاری از هشتم تا ۱۱ آذر در محل نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش آماده بازدید علاقه مندان است.
رویداد کیش اینوکس ۲۰۲۱  نخستین رویداد صنعت مالی و بازار سرمایه از زمان شیوع کرونا در کشور بوده که ۲ بخش نمایشگاهی و محتوایی برگزار می شود که در بخش محتوایی همه روزه در مرکز همایش های بین المللی جزیره ۲۵ نشست تخصصی و همایش جانبی برگزار می شود.
بازدیدکنندگان می توانند هر روز از ساعات ۱۷ تا ۲۲ برای بازدید از این نمایشگاه به محل نمایشگاه‌های بین المللی جزیره کیش مراجعه کنند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group