معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات در آیین افتتاح دومین همایش و نمایشگاه بین المللی کیتکس گفت: امروز نگاه دولت به بخش خصوصی نگاه برنامه ای نیست و معتقدیم که دولت نقش تسهیل گری و حمایتی داشته باشد نه تصدی گری.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار آریا، محمد امین آقامیری در مراسم افتتاح دومین همایش و نمایشگاه بین المللی فناوری و ارتباطات  با تقدیر از بخش خصوصی اظهار کرد: دولت و نظام قدردان شماست و اینجا هستیم تا بتوانیم در چرخش چرخ های اقتصاد پرسرعت تر، ساده تر و پرقدرت تر به شما کمک کنیم تا این چرخش توسعه بهتری پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه دولت در دوره ای در مسیر راه اندازی فعالیت ها و ایجاد فضای کسب و کار نقش تصدی گری داشت افزود: امروز نگاه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به حوزه فاوا و بخش خصوصی این است که در این بخش دانش تولید می شود و منابع توسعه یافته و شیرینی آن را مردم احساس می کنند.

آقامیری تاکید کرد: نگاه ما امروز به بخش خصوصی نگاه تاکتیکی یا برنامه ای نیست و معتقدیم که بخش خصوصی پیشرو در کار است و دولت اگر بتواند نقش تسهیل گری، حمایتی و برداشت موانع را درست انجام بدهد اتفاق خوبی در کشور رقم می خورد.

وی افزود: همه ما باید به این باور برسیم که در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات یک خانواده هستیم و اگر به این باور برسیم می توانیم با هم مشکلات را احصاء کرده و برای آن ها راه حل ها را پیدا کنیم و ما در این بخش کاملا آماده همکاری هستیم.

معاون وزارت ارتباطات تاکید کرد: امروز باید به سمت و سویی حرکت کنیم که تمامی فعالیت های ما در بخش های مختلف در بستر فناوری اطلاعات انجام شود و تمامی صنایع از این ظرفیت و فرصت مناسب بهره ببرند.

آقامیری خاطر نشان کرد: امیدواریم در نمایشگاه آینده شاهد حضور شرکت های فعال و توانمند در این حوزه با معرفی ظرفیت های جدید و کاربردها و توسعه آن در تمامی صنایع و بخش های مختلف زندگی و رویکردهای اقتصادی جدید باشیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group