بروزرسانی:10:39:25.
دوشنبه 22 مهر 1398 | Monday 14 October 2019

همزمان با سراسر کشور ساکنان و گردشگران جزیره کیش در ظهر عاشورای حسینی با راه اندازی دسته های سینه زنی و زنجیر زنی در سوگ سرور و سالار شهیدان و یاران باوفایش بر سر و سینه زدند و اشک ماتم بر چهره باریدند.

ساکنان و گردشگران جزیره مرجانی کیش با حضور در دسته های منسجم عزاداری سینه زنی و زنجیر زنی ارادت خود را به شهدای کربلا به تصویر کشیدند.

همزمان با سراسر کشور مادران داغدارشیرخواره مظلوم کربلا فرزند در آغوش در رثای شش ماهه اباعبدالله اشک ماتم بر چهره باریدند.

همزمان با سراسرکشور، همایش شیرخوارگان حسینی جمعه پانزدهم شهریور درجزیره­ کیش برگزار می شود.

فرمانده انتظامي ويژه كيش در آستانه فرا رسيدن ماه مبارك رمضان، در پیامی ضمن تبريک ماه ميهماني خدا بر مردم خداجوي جزيره كيش و مسافران و گردشگران ، مواردي را براي تعظيم شعائر ديني و حفظ حرمت اين ماه يادآور شد.

جشن بزرگ نیمه شعبان ویژه پرسنل و خانواده کارکنان فرماندهی انتظامی ویژه کیش با حضور سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در شهرک امام رضا(ع) کارکنان فرماندهی انتظامی ویژه کیش برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، این مراسم با شکوه که با حضور سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران، حجت الاسلام حسن زاده امام جمعه کیش، حجت الاسلام نجفی مسئول عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی ویژه کیش، سرهنگ علی اصغر جمالی فرمانده انتظامی ویژه کیش، سعید پور علی معاون اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، فرماندهان نظامی و انتظامی، پرسنل و خانواده های فرماندهی انتظامی ویژه کیش در شهرک امام رضا(ع) جزیره برگزار شد.

بنابراین گزارش، سید احمد خاتمی در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر ازفرماندهی نیروی انتظامی ویژه کیش به مناسبت برگزاری مراسم جشن نیمه شعبان افزود: امروز نیروی انتظامی منتصب به جمهوری اسلامی است و با نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خوانده می شود و چه خوب که نام شهربانی که میراث رژیم منحوس پهلوی بر روی این نهاد خدوم بود از آنان برداشته شده و امروز انتصاب نام جمهوری اسلامی به نیروی انتظامی مایه افتخار است.

وی تاکید کرد: امروز نیروی انتظامی محبوب مردم است زیرا همراه و در خدمت مردم است اما باید بدانیم که این افتخار و انتصاب مسئولیت با خود به همراه دارد و باید به آن خوب عمل کرد.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه هر عمل و حرکت کارکنان نیروی انتظامی در دو سبد حقیقی و حقوقی آنان ریخته می شود افزود: هر کار و حرکتی که کارکنان و خانواده های نیروی انتظامی ودیگر نیروهای مسلح انجام دهند هم به شخص آنان نسبت داده می شود و هم به جمهوری اسلامی زیرا آنان منتصب به جمهوری اسلامی هستند پس باید در عملی که انجام می دهند نهایت دقت را داشته باشند.

وی با تاکید بر اهمیت توجه به خانواده و تقدیر از برگزاری جشن نیمه شعبان برای خانواده ها توسط فرماندهی انتظامی ویژه کیش تصریح کرد: جامعه چیزی جز این خانواده ها نیست و زمانی که خانواده صالح باشد جامعه نیز صالح خواهد بود.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری به ویژگی های خانواده قرآنی اشاره کرد و افزود: خانواده قرآنی دارای زندگی خردورزانه و عاقلانه، بوده و علاوه بر تحمل متقابل، گذشت متقابل، همکاری متقابل، مسئولیت متقابل به یکدیگر محبت نیزز داشته و دارند و به بکدیگر عشق می ورزند که این حرکت در تربیت فرزندان تاثیر فراوانی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه در مراسم های مختلف جزیره کیش در ایام شادی و مراسم محرم حضور داشته است تاکید کرد: جزیره کیش همواره در هر بخش پیشگام و پیشتاز بوده اما متاسفانه اطلاع رسانی توسط متولیان رسانه در سرزمین اصلی نسبت به کیش کافی نیست و باید مراسم های برگزار شد و چنین باشکوهی که امروز در آن شرکت داریم در کشور بازتاب داده شود تا مردم هم بدانند که کیش در همه مراسم ها پیشگام است همانگونه که دیگر شهرها و کشورهای ایران اسلامی به اجرای مراسم مذهبی اقدام می کنند در این جزیره زیبا هم مراسم ها به خوبی و توسط همه اقشار اجرا می شود.

«سرهنگ علی اصغر جمالی» فرمانده انتظامی ویژه کیش نیز در این مراسم با تبریک ایام شعبانیه و میلاد حضرت ولی عصر(عج) و تقدیر از مسئولان و مدیران حاضر در مراسم، ضمن تقدیر از استقبال خانواده های کارکنان از مراسم نیمه شعبان بر اهمیت توجه به خانواده و ارتباط تاثیر گذار افراد در ایجاد محیط مناسب برای تربیت فرزندان تاکید کرد.

نور افشانی، اجرای موسیقی سنتی توسط گروه های موسیقی جزیره کیش، برگزار مسابقه فرهنگی با محوریت آشنایی با زندگی حضرت ولی عصر(عج) و ویژه برنامه های مخصوص کودکان و نوجوانان از برنامه های جنبی مراسم گرامی داشت سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر(عج) در شهرک امام رضا (ع)، شهرک کارکنان فرماندهی انتظامی ویژه کیش بود.

 

امام جمعه کیش با تبریک هفته وحدت و هفته بسیج، با تاکید براینکه سیاست های استعماری زمینه ساز تفرقه میان مسلمانانن است وحدت را رمز حفظ و تعالی اسلام خواند.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group