بروزرسانی:05:55:43.
جمعه 20 تير 1399 | Friday 10 July 2020

دفتر استفتائات حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای حکم روزه ماه رمضان هنگام شیوع بیماری کرونا را مطابق با فتاوای ایشان منتشر کرد.

امام جمعه اهل سنت کیش گفت: دشمن راه تضعیف ما را در ایجاد تفرقه و اختلاف افکنی میان مذاهب یافته است و از هر ابزاری برای پیشبرد اهداف خود استفاده می کند.

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاری برنامه های متنوع و ویژه همزمان با گرامی داشت هفته وحدت و جشن بزرگ روز کیش خبرداد.

عضو خبرگان رهبری در سخنرانی پیاده روی اربعین حسینی در جزیره کیش گفت: در جامعه ای که ولایت و امامت در آن به حاشیه کشیده شود خروجی آن حادثه کربلا و تبدیل ارزش ها به ضد ارزش ها خواهد شد.

ساکنان جزیره مرجانی در چهارمین راهپیمایی بزرگداشت اربعین حسینی عشق و ارادت خود به سرور و سالار شهیدان و یاران با وفایش به تصویر می کشند.

همزمان با سراسر کشور ساکنان و گردشگران جزیره کیش در ظهر عاشورای حسینی با راه اندازی دسته های سینه زنی و زنجیر زنی در سوگ سرور و سالار شهیدان و یاران باوفایش بر سر و سینه زدند و اشک ماتم بر چهره باریدند.

ساکنان و گردشگران جزیره مرجانی کیش با حضور در دسته های منسجم عزاداری سینه زنی و زنجیر زنی ارادت خود را به شهدای کربلا به تصویر کشیدند.

همزمان با سراسر کشور مادران داغدارشیرخواره مظلوم کربلا فرزند در آغوش در رثای شش ماهه اباعبدالله اشک ماتم بر چهره باریدند.

همزمان با سراسرکشور، همایش شیرخوارگان حسینی جمعه پانزدهم شهریور درجزیره­ کیش برگزار می شود.

فرمانده انتظامي ويژه كيش در آستانه فرا رسيدن ماه مبارك رمضان، در پیامی ضمن تبريک ماه ميهماني خدا بر مردم خداجوي جزيره كيش و مسافران و گردشگران ، مواردي را براي تعظيم شعائر ديني و حفظ حرمت اين ماه يادآور شد.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group