بروزرسانی:10:39:25.
دوشنبه 22 مهر 1398 | Monday 14 October 2019

کیو-28 مجموعه ای از داستان های کوتاه پیرامون فضای آبادان و خرمشهر است که توسطط امین جوکار نویسندۀ توانای ایرانی نگاشته و ترانه هایی پیرامون آن اجرا می شود.

فرمانده انتظامی و دریابانی ویژه کیش با اشاره به افزایش تخلفات راهنمایی و رانندگی در کیش گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی سهم 6 درصدی از کل تخلفات رانندگی در جزیره کیش را به خود اختصاص داده است.

در مراسمی از رانندگان نمونه ناوگان حمل و نقل شهری کیش تقدیر شد.

نیروی انتظامی ویژه کیش به مناسبت هفته حجاب و عفاف، دهه کرامت و میلاد مسعود امام رضا(ع) با اهداء گل و شیرینی به بانوان در بازارهای کیش این ایام را گرامی داشت .

مردم و مسئولان جزیره کیش در میان آب های نیلگون خلیج همیشه فارس و در گرما و شرجی بالای هوا با زبان روزه و مشت های گره کرده فریاد مرگ بر اسرائیل و استکبار جهانی سردادند.

 امام جمعه موقت تهران در مراسم گرامی داشت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه نشانی است که تا ابر برپیشانی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می درخشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران و عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری در مراسمی که به مناسبت گرامی داشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام راحل(ره) برگزار شده بود با تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز تشکیل سپاه اظهار کرد: با توجه به اینکه همه نیروهای مسلح نور چشم نظام هستند؛ سپاه مدالی است که تا ابد بر پیشانی انقلاب اسلامی می درخشد.

وی با تاکید بر اینکه ارتش، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات، وزارت دفاع، سازمان های اطلاعات سپاه و ارتش همه از نهادهای تامین کننده امنیت کشور هستند به ویژگی سپاه اشاره کرد و افزود: براساس قانون و اساسنامه تشکیل سپاه تمامی نیروهای نظامی و انتظامی کشور وظیفه تامین امنیت در مرزها و داخل کشور را به عهده دارند اما سپاه علاوه بر این وظیفه، ماموریت دارد از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در داخل کشور و هر نقطه از جهان که باشد حراست و حفاظت کند.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه سپاه تنها یک نهاد نظامی نیست افزود: اگر چه نظامی بودن و دفاع از کشور یکی از ماموریت های محوله به سپاه است اما این نهاد مقدس فراتر از یک مجموعه نظامی است و حوزه فعالیت سپاه دفاع از انقلاب و آرمان های انقلاب است.

سپاه موجودی زنده و تاثیر گذار در جهان است

حجت الاسلام احمد حسن زاده امام جمعه کیش نیز در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز تشکیل سپاه اظهار کرد: سپاه موجودی زنده و متعلق به همه دوره های کشورها است و به گذشته و موزه ها اختصاص ندارد.

وی تصریح کرد: برخی می خواهند اینگونه وانمود کنند که سپاه مربوط به گذشته است و امروز باید در موزه ها و در تاریخ از آن یاد کرد اما سپاه موجودی زنده است و به یک دوره زمانی خاص تعلق ندارد زیرا امروز هم سپاه در سرتاسر جهان تاثیر گذار است.

امام جمعه کیش با تاکید براینکه گستره ماموریت سپاه محدود به مرزها نیست افزود: سپاه موجود زنده ای است که ماموریت آن دفاع از انقلاب و آرمان های انقلاب است چه در ایران چه در هر نقطه ای از جهان نیاز به حراست از انقلاب باشد سپاه حضور خواهد یافت تا از دستاوردهای مقدس انقلاب اسلامی حفاظت و صیانت کند.

مراسم گرامی داشت نیمه شعبان و سالروز تشکیل سپاه به صورت خودجوش توسط ستادها و نهادهای مردمی جزیره کیش در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مسجد امام حسن مجتبی (ع) با حضور سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران، امام جمعه کیش، مسئولان، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از ساکنان جزیره مرجانی برگزار شد.

پخش کلیپ و مولودی خوانی و پذیرایی از حاضران از برنامه های دیگر این مراسم  بود.

View the embedded image gallery online at:
http://fidarna.ir/photos#sigProIda16f958434

انتهای پیام/

 

جشن بزرگ نیمه شعبان توسط فرماندهی انتظامی ویژه کیش در شهرک امام رضا(ع) با حضور مسئولان و خانواده های کارکنان فرماندهی انتظامی ویژه کیش برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، این مراسم با حضور سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران و عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری و مسئولان جزیره کیش با اجرای برنامه های شاد و متنوع و اهدای جوایز به حاضران در مراسم به ویژه کودکان و نوجوانان برگزار شد.

View the embedded image gallery online at:
http://fidarna.ir/photos#sigProId684226b37b

 

اجرای ویژه برنامه رژه خودرویی به مناسبت گرامی داشت میلاد با سعادت حضرت ولی عصر(عج) از مقابل مرکز فرماندهی سپاه کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، خودروهای حاضر در مراسم رژه با نصب پرچم های منقش به نام صاحب الامر حضرت ولی عصر(عج) رژه خود را از مقابل مرکز فرماندهی سپاه کیش آغاز کرده و در مناطق مختلف شهر میلاد با سعادت امام زمان(عج) را به گرامی گذاشتند.

View the embedded image gallery online at:
http://fidarna.ir/photos#sigProId5e934fd868

 

 نمایش سازهای موسیقی ساخته شده از مواد بازیافتی با هدف حفاظت از محیط زیست و استفاده بهینه از مواد ساده و بازیافتی در مرکز همایش های جزیره کیش به مدت 3 روز برگزار و مورد استقبال کیشوندان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، مسعود رهبری در آیین افتتاح نمایشگاه سازهای ساخته شده از مواد بازیافتی با اشاره به اینکه این نمایشگاه فرصتی است برای گردهمآیی اهالی فرهنگ و هنر جزیره و باید این محفل صمیمی را همچنان پایدارنگاه داریم.

وی با بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه به همت بخش خصوصی صورت گرفته و در اجرایی شدن آن کمترین اتکا از نظر محتوی و تدارکات به نهادهای رسمی و دولتی صورت گرفته است.

رهبری با تاکید بر اهمیت توجه به محیط زیست به عنوان یکی از بزرگترین دغدغه های بشری است اضافه کرد: رسالت هنر انتقال پیام های اجتماعی، انسانی، اخلاقی است که نیازی به ترجمه ندارد و برّان ترین زبان جهان است.

مریم محمدی رئیس اداره محیط زیست کیش نیز با اشاره به اینکه مشکلات پسماند و دفع اصولی آن امروز در جهان به صورت یک معضل در آمده است تاکید کرد: این مسئله به قدری برای زمین خطر آفرین شده است که زباله ها به صورت قاره ای جدید در اقیانوس آرام خودنمایی می کنند.

وی با بیان اینکه ما در جزیره کیش و درکنار مرجان هایی زندگی می کنیم که حیات جزیره به وجود آن ها بستگی دارد تاکید کرد: باید برای حفظ مرجان ها تلاش کرد و در این مسیر نیاز به فرهنگ سازی از اهم مسائلی است که باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

محمدی کاهش تولید زباله، استفاده مجددد از زباله ها و بازیافت آن را از مواردی برشمرد که به سااخت دنیای بهتر کمک می کند.

وی خاطر نشان کرد: اداره محیط زیست از ایده های ناب که می تواند در حفظ محیط زیست تاثیر گذار باشد حمایت می کند.

در این نمایشگاه 80 ساز ساخته شده از مواد بازیافتی به نمایش گذاشته شد که با استقبال خوبی از سوی کیشوندان روبرو شد.

برگزاری کارگاه ساخت ساز با مواد بازیافتی از برنامه های جنبی این نمایشگاه بود.

این نمایشگاه که به همت موسسه نوا و با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش از 29 تا 31 فروردین ماه در مرکز بین المللی همایش های کیش برگزار شد پس از 3 روز به کار خود خاتمه داد.

 

 

View the embedded image gallery online at:
http://fidarna.ir/photos#sigProId4100887b8b

مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح جزیره کیش به مناسبت گرامی داشت روز ارتش با حضور امام جمعه کیش، امام جمعه اهل سنت کیش، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران و روسای ادارات و سازمان های مستقر در جزیره کیش در پایگاه هوایی کیش برگزار شد.

View the embedded image gallery online at:
http://fidarna.ir/photos#sigProIdf64baa2351

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group