بروزرسانی:13:55:25.
شنبه 5 مهر 1399 | Saturday 26 September 2020

زنگ مهر و مقاومت در جزیره کیش با حضور مسئولان نواخته شد.

رزمایش پدافند دفاع زیستی در جزیره کیش شب گذشته با اعلام رمز« یا صاحب الزمان» توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و رئیس شورای تامین آغاز شد.

جشنواره فیلم فجر کیش با اکران فیلم برگزیده سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به کار خود پایان داد.

امام جمعه کیش در حاشیه حضورکاروان تاکسی های کیش در محکوم سازی به شهادت رساندن سردار سلیمانی  گفت: فریادهای امروز شما، فریاد مقاومت و مبارزه با جبهه تروریسم است و امتزاج خون دو سردار بزرگ مقاومت ایران و عراق پیام آور وحدت این دو ملت بزرگ را به جهان مخابره می کند.

روزی دیگر از راه رسید و با خود هزار آواز از مرغان دریایی را با صدای امواج دریا در هم آمیخت تا سمفونی از عشق بسازد در یاد و خاطره قطره های خلیج همیشه فارس، یاد و خاطراتی که در قاب تاریخ با نام " روز کیش" همواره ماندگار خواهد شد.

این روز را در تقویم دل هایمان ثبت کرده وهر سال با هزاران شراره آتش از عشق جشن خواهیم گرفت چه در تقویم ملی و جهانی ثبت شود؛ چه تنها در یاد و قلب و روح و جان کیشوندان نقش ببندد.

View the embedded image gallery online at:
http://fidarna.ir/photos#sigProId65677f1d35

 

دومین نمایشگاه بزرگ کتاب کیش با حضور بیش از 280 ناشر و بیش از 13 هزار و 800 عنوان کتاب آغاز به کار کرد.

 پیاده روی جاماندگان اربعین همچون سال های گذشته با عنوان« قافله عشق» برگزار شد.

سومین نشست فیروزه ای بانوان کیش به مناسبت سوگواری اهل بیت (ع) برگزار شد.

کیو-28 مجموعه ای از داستان های کوتاه پیرامون فضای آبادان و خرمشهر است که توسطط امین جوکار نویسندۀ توانای ایرانی نگاشته و ترانه هایی پیرامون آن اجرا می شود.

فرمانده انتظامی و دریابانی ویژه کیش با اشاره به افزایش تخلفات راهنمایی و رانندگی در کیش گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی سهم 6 درصدی از کل تخلفات رانندگی در جزیره کیش را به خود اختصاص داده است.

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group