بروزرسانی:15:55:35.
سه شنبه 19 آذر 1398 | Tuesday 10 December 2019

روزی دیگر از راه رسید و با خود هزار آواز از مرغان دریایی را با صدای امواج دریا در هم آمیخت تا سمفونی از عشق بسازد در یاد و خاطره قطره های خلیج همیشه فارس، یاد و خاطراتی که در قاب تاریخ با نام " روز کیش" همواره ماندگار خواهد شد.

این روز را در تقویم دل هایمان ثبت کرده وهر سال با هزاران شراره آتش از عشق جشن خواهیم گرفت چه در تقویم ملی و جهانی ثبت شود؛ چه تنها در یاد و قلب و روح و جان کیشوندان نقش ببندد.

View the embedded image gallery online at:
http://fidarna.ir/photos#sigProId65677f1d35

 

دومین نمایشگاه بزرگ کتاب کیش با حضور بیش از 280 ناشر و بیش از 13 هزار و 800 عنوان کتاب آغاز به کار کرد.

 پیاده روی جاماندگان اربعین همچون سال های گذشته با عنوان« قافله عشق» برگزار شد.

سومین نشست فیروزه ای بانوان کیش به مناسبت سوگواری اهل بیت (ع) برگزار شد.

کیو-28 مجموعه ای از داستان های کوتاه پیرامون فضای آبادان و خرمشهر است که توسطط امین جوکار نویسندۀ توانای ایرانی نگاشته و ترانه هایی پیرامون آن اجرا می شود.

فرمانده انتظامی و دریابانی ویژه کیش با اشاره به افزایش تخلفات راهنمایی و رانندگی در کیش گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی سهم 6 درصدی از کل تخلفات رانندگی در جزیره کیش را به خود اختصاص داده است.

در مراسمی از رانندگان نمونه ناوگان حمل و نقل شهری کیش تقدیر شد.

نیروی انتظامی ویژه کیش به مناسبت هفته حجاب و عفاف، دهه کرامت و میلاد مسعود امام رضا(ع) با اهداء گل و شیرینی به بانوان در بازارهای کیش این ایام را گرامی داشت .

مردم و مسئولان جزیره کیش در میان آب های نیلگون خلیج همیشه فارس و در گرما و شرجی بالای هوا با زبان روزه و مشت های گره کرده فریاد مرگ بر اسرائیل و استکبار جهانی سردادند.

 امام جمعه موقت تهران در مراسم گرامی داشت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه نشانی است که تا ابر برپیشانی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می درخشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران و عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری در مراسمی که به مناسبت گرامی داشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام راحل(ره) برگزار شده بود با تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز تشکیل سپاه اظهار کرد: با توجه به اینکه همه نیروهای مسلح نور چشم نظام هستند؛ سپاه مدالی است که تا ابد بر پیشانی انقلاب اسلامی می درخشد.

وی با تاکید بر اینکه ارتش، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات، وزارت دفاع، سازمان های اطلاعات سپاه و ارتش همه از نهادهای تامین کننده امنیت کشور هستند به ویژگی سپاه اشاره کرد و افزود: براساس قانون و اساسنامه تشکیل سپاه تمامی نیروهای نظامی و انتظامی کشور وظیفه تامین امنیت در مرزها و داخل کشور را به عهده دارند اما سپاه علاوه بر این وظیفه، ماموریت دارد از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در داخل کشور و هر نقطه از جهان که باشد حراست و حفاظت کند.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه سپاه تنها یک نهاد نظامی نیست افزود: اگر چه نظامی بودن و دفاع از کشور یکی از ماموریت های محوله به سپاه است اما این نهاد مقدس فراتر از یک مجموعه نظامی است و حوزه فعالیت سپاه دفاع از انقلاب و آرمان های انقلاب است.

سپاه موجودی زنده و تاثیر گذار در جهان است

حجت الاسلام احمد حسن زاده امام جمعه کیش نیز در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز تشکیل سپاه اظهار کرد: سپاه موجودی زنده و متعلق به همه دوره های کشورها است و به گذشته و موزه ها اختصاص ندارد.

وی تصریح کرد: برخی می خواهند اینگونه وانمود کنند که سپاه مربوط به گذشته است و امروز باید در موزه ها و در تاریخ از آن یاد کرد اما سپاه موجودی زنده است و به یک دوره زمانی خاص تعلق ندارد زیرا امروز هم سپاه در سرتاسر جهان تاثیر گذار است.

امام جمعه کیش با تاکید براینکه گستره ماموریت سپاه محدود به مرزها نیست افزود: سپاه موجود زنده ای است که ماموریت آن دفاع از انقلاب و آرمان های انقلاب است چه در ایران چه در هر نقطه ای از جهان نیاز به حراست از انقلاب باشد سپاه حضور خواهد یافت تا از دستاوردهای مقدس انقلاب اسلامی حفاظت و صیانت کند.

مراسم گرامی داشت نیمه شعبان و سالروز تشکیل سپاه به صورت خودجوش توسط ستادها و نهادهای مردمی جزیره کیش در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مسجد امام حسن مجتبی (ع) با حضور سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران، امام جمعه کیش، مسئولان، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از ساکنان جزیره مرجانی برگزار شد.

پخش کلیپ و مولودی خوانی و پذیرایی از حاضران از برنامه های دیگر این مراسم  بود.

View the embedded image gallery online at:
http://fidarna.ir/photos#sigProIda16f958434

انتهای پیام/

 

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group