دومین دوره مسابقات ربوکاپ آسیا - اقیانوسیه 2018 وچهاردهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران با حضور41 تیم خارجی و ایرانی در کیش در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فیدار، این دوره از رقابتها به مدت دو روز دربخش دانشجویی و با حضور 140 شرکت کننده خارجی با ترکیب 32 تیم و 110 شرکت کننده داخلی در قالب 9 تیم و در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش انجام می شود.

بنابراین گزارش، دراین مسابقات تیم های روسیه ، سنگاپور، مالزی ، چین و ژاپن وتیم های مختلف از دانشگاه ها و مدارس کشور علاوه بر ارائه دستاوردهای خود، با  ربات های مجازی ، نرم افزاری و ربات های فوتبالیست وصنعتی بایکدیگر به رقایت می پردازند .
ربات اطفاء حریق ، ربات پیکِن پِلِیس و ربات زیر آبی و جستجوگر در عمق 100 متر نمونه هایی از رباتهای ساخته شده بدست دانشجویان و پژوهشگران ایرانی و ربات آتش نشان ، امداد جو ، زیر دریایی ، حمل کالا به صورت پروازی و حمل کالا در انبارداری و لجستیک کارخانه های صنعتی از دستاوردهایی بود که در نمایشگاه رباتیک کیش ارائه می شود.
همچنین 14مقاله برتر از 70 مقاله رسیده به دبیرخانه مسابقات 19 آذر با حضور پرفسور ایشی متخصص هوش مصنوعی در سمپوزیوم ربوکاپ کیش ارائه می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group