بروزرسانی:12:36:43.
جمعه 2 اسفند 1398 | Friday 21 February 2020

مردم و مسئولان جزیره کیش در میان آب های نیلگون خلیج همیشه فارس و در گرما و شرجی بالای هوا با زبان روزه و مشت های گره کرده فریاد مرگ بر اسرائیل و استکبار جهانی سردادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، ساکنان و گردشگران جزیره کیش همزمان با سراسر کشور از ساعت 11 صبح با فریاد های  « القدس لنا» صلابت و اقتدار جهان اسلام در برابر صهیونیسم و استکبار جهانی را به نمایش گذاشتند.

بنابراین گزارش مردم کیش با مشت های گرده کرده از پیر و جوان، زن و مرد آمدند تا با حمایت از نهضت مقاومت و ملت مظلوم فلسطین بار دیگر خشم و انزجار خود از اسرائیل و استکبار جهانی را فریاد بزنند و به همه جهانیان اعلام کنند که با برائت از رژیم غاصب فلسطین تا پیروزی مقاومت ایستاده اند.

حضور پیرمردی بر روی ویلچر با نوزادی در آغوش در راهپیمایی ,مادری که فرزندان سه قلوی خود را در کالسکه همراه دارد و با فریادهای بلند مرگ بر استکبار جهانی مسیر راهپیمایی را در این گرمای طاقت فرسا طی می کند نشان از آن دارد که مردم ایران زمین با گذشت 4 دهه از انقلاب اسلامی همچنان با آرمان های انقلاب و امام راحل(ره ) پیوندی ناگسستنی دارند.


مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در  جزيره كيش  از پرديس بين الملل كيش دانشگاه تهران به سمت مصلي جزيره كيش با حضور پر شور و  با بصیرت ساكنان و گردشگران آغاز شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group