بروزرسانی:12:36:43.
جمعه 2 اسفند 1398 | Friday 21 February 2020

در مراسمی از رانندگان نمونه ناوگان حمل و نقل شهری کیش تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، در مراسمی که  با حضور جمعی مسئولان سازمان، مدیریت و رانندگان ناوگان حمل و نقل در تالار شهر برگزار شد از 9 راننده نمونه با اهدای لوح و هدایایی تقدیر شد.

بنابراین گزارش در این مراسم محسن قریب دبیر جشنواره تابستانی و رییس ستاد جشنواره ها و مناسبت های کیش در این مراسم حمل و نقل عمومی را زا بخش های مهم صنعت گردشگری عنوان و اظهار کرد: رانندگان تاکسی نخستین کسانی هستند که با گردشگران روبرو شده و با ارائه اطلاعات مورد نیاز مسافران و حسن خلق خاطره سفر به کیش را برای آنان ماندگار کنند.

وی با تاکید بر اهمیت تبلیغات فردی توسط مسافرانی که از سفر خود رضایت خاطر گفت: 'گردشگران راضی از سفر می توانند مبلغان و سفیران گردشگری بوده و تعداد خانواده های بیشتری را علاقمند به سفر ساخته و زمینه اشتغالزایی و درآمد زایی در این منطقه را به وجود آورند.

مدیر عامل ستاد جشنواره ها و مناسبت های کیش  مردم داری، آراستگی، منش و اخلاق خوب و تکریم مسافران را از مهم ترین خصوصیات اخلاقی رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی برشمرد و افزود: با میزبانی شایسته از گردشگران جشنواره تابستانی که میهمانان دعوت شده به جزیره کیش هستند بمی توانیم جشنواره ای پر رونق داشته باشیم.

اجرای موسیقی، استند آپ کمدی و برنامه های مفرح بخش دیگری از مراسم تجلیل از رانندگان نمونه حمل و نقل جزیره کیش بود.

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group