فرمانده سپاه کیش در پیامی از ملت سلحشور ایران اسلامی به ویژه کیشوندان دعوت کرد تا در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس به صورت گسترده در راهپیمایی حضور یافته و با حضور خود باردیگر اتحاد امت اسلامی را به رخ جهانیان بکشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، سرهنگ ابراهیم خادمی زاده در این پیام با اشاره به اینکه دشمن صهیونیسم سال هاست که در فلسطین اشغالی با به خاک و خون کشیدن زنان و کودکان سینه ها را داغدار و اشک در چشم های مسلمانان جهان جاری کرده است روز قدس را روز همبستگی بزرگ مسلمانان در برابر استکبار جهانی و دست نشانده های آنان برشمرد.

در این پیام آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس روز استکبار ستیزی مسلمانان جهان و وحدت انسان های حقیقت جو و روز ستیز با ظلم و بیداد جهانی است، ظلم و بیدادی که جوانه های سبز معصومیت را قطعه قطعه کرده اند و شکوفه های سرخ شهامت و ایثار را بی رحمانه به خاک می ریزند.

فلسطین بخشی از تاریخ اعتقادی و فرهنگی امت اسلامی و قبله اول مسلمین است که در دستان شیاطین صهیونیسم در آتش فتنه می سوزد.

تا قدس و فلسطین در اشغال است دل های ما از درد مالامال است؛ درد و سیاهی که تنها با سرخی خون مقاومت زدوده خواهد شد.

اینک که فرصت دیگری برای فریاد علیه ظلم و بیداد در روز قدس فراهم شده است باید همه و همه از خرد و کلان، زن و مرد، پیر و جوان با درک عمیق و درست از وقایع جهان کنونی بار دیگر در این حرکت شکوهمند و بزرگ، وظیفه دینی و شعور انقلابی خود را در پیشگامی و همراهی با خروش ملت بیدار ایران و امت اسلامی به نمایش گذاشته و برائت و انزجار خود را از دولت های متجاوزی که دهه های بسیار حقوق مظلومان و ستمدیدگان فلسطین و حرمت قدس شریف را نادیده گرفته و هر روز بر دامنه ظلم و تعدی خود می افزایند اعلام کنیم.

امروز با درهم شکسته شدن تصویر حقوق بشر در قاب فلسطین و دیگر کشورهای جهان که از استکبار ضربه خورده اند و استمرار حرکت های ضد انسانی آن ها اعتماد به مجامع بین المللی از میان رفته است.

امروز فلسطین پایدار و استوار با قامتی به بلندای استقامت ایستاده است و جوانان حزب الله سربر ابر می سایند و در فلسطین حلقه های نگاه انسان های رنج کشیده از ستم بر آستانه انتظار آویخته است تا ببینند در روز قدس مسلمین جهان با فریادها و مشت های گره کرده کاخ پوشالی صهیونیسم را به لرزه در آورند.


بدینوسیله از آحاد امت اسلامی و ایرانیان عزیز، به ویژه ساکنان جزیره مرجانی در دل خلیج نیلگون همیشه فار س دعوت می شود تا دست در دست هم با اراده ای راسخ، خشم خود از دشمنان ظالم و بی عدالت را نشان دهند و پس از یک ماه عبادت خالصانه در ماه مبارک رمضان، با شرکت در راهپیمایی روز قدس، بار دیگر با آرمان های امام راحل، انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بیعت کنند، تا استکبار جهانی بداند که مسأله  فلسطین همچنان مسأله اول جهان اسلام است.

 

    سرهنگ پاسدار ابراهیم خادمی زاده

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group