خبرهای تایید نشده حاکی از این است که غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با سکان مدیریتی کیش خداحافظی کرد و اینک سرپرستی به جعفرآهنگران سپرده شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، پس از مدت ها که مدیران عامل کیش از ابتدای دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد هر چند ماه یا نهایت یک سال و اندی تغییر می کردند، کیش شاهد مدیریت سه ساله عامری و مونسان بود که این روند با کنار گذاشته شدن انصاری لاری دوباره به روزهای احمدی نژادی برگشت.

اگر چه غلامحسین مظفری در روز معارفه خود به مزاح گفت که امیدوار است که 10 سال در این سمت باقی بماند اما در واقعیت مدیریت وی حتی به یک دوره سه ساله هم قد نداد و براساس شنیده ها مدیریت این منطقه به جعفرآهنگران سپرده شده است، خبری که از روز گذشته شنیده شده اما هنوز مسئولان دبیرخانه مناطق آزاد و حتی سازمان منطقه آزاد کیش در این خصوص اظهار نظری نکرده اند.

این روزهادر سابت های خبری داخلی و خارجی همینطور در شبکه های اجتماعی شاهد حاشیه های بسیاری در رابطه با غلامحسین مظفری بودیم که به واسطه یکی از مصاحبه های وی در گرامی داشت دهه فجر پیچیده بود.

حال باید منتظر بود و دید که آیا این تغییر نابهنگام که برخی آن را صد درصد درست عنوان می کنند، واقعیت دارد یا نه؟ و اینکه علت این تغییر ناگهانی به دلیل حاشیه های این چند روز است یا رویدادهای دیگری هم در این تصمیم و تغییر تاثیرگذار بوده است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group