امام جمعه کیش گفت: توصیه های هفتگانه رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر امام خمینی (ره) ماموریتی برای حقاظت و صیانت از انقلاب اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار آریا از ایرنا، حجت الاسلام احمد حسن زاده در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته جزیره با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در سی و سومین آیین رحلت امام راحل در مرقد مطهر خمینی (ره) اظهار داشت: ایشان در پایان سخنان خود در هفت محور توصیه هایی به انقلابیون و جبهه های مختلف داشتند که می توان آنها را ماموریت هایی برای حفاظت از انقلاب اسلامی قلمداد کرد.

وی جلوگیری از هویت زدایی انقلاب اسلامی را اولین محور توصیه های رهبر معظم انقلاب اعلام کرد و افزود: هم اکنون برخی انقلاب اسلامی را وارنه جلوه می دهند که مخاطبان این توصیه ها باید با اقدام های مختلف در حوزه فرهنگی مانع از این اقدام شوند.

امام جمعه کیش یادآور شد: همچنین براساس این توصیه ها امام راحل به عنوان روح انقلاب اسلامی نباید در جامعه کمرنگ و اهداف ایشان در مکتب و خط واقعی امام خمینی (ره) تحریف شود و جوانان باید با اتکا به آموزه های این مکتب باید دروغ و فریب دشمنان را در جامعه افشا کنند.

وی در خصوص ممانعت از نفوذ گروه های ارتجاع در جامعه اظهار داشت: منظور از گروه های ارتجاع آن دسته از کسانی است که پیرو سبک و سیاست غرب هستند که با نفوذ آنها در جامعه بسیاری از رهروان مکتب امام راحل از مسیر انقلاب خارج می شوند.

حجت الاسلام حسن زاده ایمان به توان مردم را از مهمترین توصیه های  رهبر معظم انقلاب اعلام کرد و افزود: ایشان همواره نسبت به اعتقاد و ایمان مردم اعتماد داشته که این مساله بین رهبران دنیا بین نظیر است و رهروان انقلاب اسلامی باید با اتکا به نکته کشور را در مسیر مکتب امام هدایت کنند.

وی گفت: بر اساس این توصیه ها برخلاف آنچه که دشمنان قلمداد می کنند کشور در مسیری پر قدرت و بدور از بن بست قرار گرفته انتظار می رود فعالان فضای مجازی از راستای جهاد تبیین این مساله را در بین افکار عمومی کشور روشن کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group