بروزرسانی:11:45:50.
پنجشنبه 3 مهر 1399 | Thursday 24 September 2020

در روزهای نقل و انتقالات تابستانی، پنجره نقل و انتقالات11 تیم لیک برتری بسته شد

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری تحلیلی فیدار، جمشید نورشرق رییس کمیته تعیین ظهر امروز در تشریح وضعیت فدراسیون فوتبال ایران در شبکه خبر نام یازده تیم لیگ برتری را به عنوان محرومان نقل و انتقالاتی اعلام کرد که نام سرخابی های پایتخت هم در میان انهاست.

به گفته وی، تیمهای پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی تبریز، فولاد خوزستان، شهرخودرو مشهد، پارس جنوبی جم، شاهین شهرداری بوشهر، نفت مسجد سلیمان، سایپا تهران، نساجی مازندران و ماشین سازی تبریز از جذب بازیکن محروم شدند. البته چهار تیم حاضر در لیگ قهرمانان اسیا می توانند قرارداد بازیکنان جدیدشان را فقط برای حضور در لیگ قهرمانان اسیا ثبت کنند.

این درحالیست که سپاهان در این لیست حضور ندارد و تیم های شهرخودرو و استقلال هم از طرف فیفا محروم هستند و با وجود تخفیف فدراسیون فوتبال باز هم نمینوانند قراردادشان را ثبت کنند و همچنین تیم پرسپولیس نیز فقط 4 روز برای پرداخت طلب برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق خود زمان دارد و در استانۀ محرومیت از طرف فیفاست.

پس از اعمال قانون من دراوردی فدراسیون فوتبال مبنی بر ممنوعیت خرید بازیکن و مربی خارجی که از سوی فیفا به دلیل اعمال این قانون اخطار تعلیق نیز به فدراسیون فوتبال داده شده است مشکلات نقل و انتقالات و پرونده های شکایت بازیکنان مختلف از تیم های لیگ برتری در فیفا کم که نشد هیچ؛ بلکه چندین برابر شد.

گفتنی است؛ محرومیت استقلال به دلیل شکایت بویان بازیکن سابق استقلال صورت گرفته و محرومیت شهر خودرو به واسطه شکایت پانادیچ اتفاق افتاده است

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

پربازدیدترین

اخبار ویژه

Template Design:Dima Group