کیش ایر یکی ازحامیان مالی رقابت های دو میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های کشور است که از امروز 11اسفند در ورزشگاه انقلاب تهران آغازشد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار از سازمان منطقه آزاد کیش، در رقابت های دو میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های کشورکه از امروز درتهران آغازشده و تا13 اسفند ادامه دارد لوگوی شرکت هواپیمایی کیش به عنوان یکی ازحامیان مالی این رقابتها درسالن برگزاری مسابقات نصب شده است.

بر اساس این گزارش هواپیمایی کیش هزینه اسکان و بلیت رفت و برگشت اردوی تیم های ملی دو و میدانی را که برای آمادگی حضوردراین رقابت هادر جزیره کیش برگزارشده بود برعهده داشت.

رقابت های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های کشور با حضور 14 تیم از سراسر کشور ازاکروزتا 13 اسفند از ساعت 14تا16 در ورزشگاه انقلاب تهران، مجموعه ورزشی آفتاب ادامه دارد و به صورت مستقیم از شبکه سوم سیما پخش می شود

بر اساس همین گزارش به علت شیوع بیماری کرونا و رعایت دقیق ضوابط بهداشتی ابلاغ شده از سوی ستاد ملی کرونا ورود عموم به سالن مسابقات ممنوع است و تردد ورزشکاران به محل برگزاری مسابقات فقط از طریق "آی دی کارت" که از سوی فدراسیون صادر شده امکان پذیر است

شرکت کنندگان موظف هستند تا پیش از آغاز رقابت ها با رعایت ضوابط بهداشتی از ماسک استفاده کرده و به بعد از پایان مسابقه، سالن را ترک کنند.

لازم به ذکراست شرکت هواپیمایی کیش ازجمله شرکتهای تابعه سازمان منطقه آزاد کیش است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group