معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه باید برای مشاغل هر حوزه پیوست آموزشی در نظر گرفته شود، افزود: ضروری است نظام آموزشی با نیازها و تقاضاهای اشتغال مطابقت یابد و مهارت آموزی در راس نظام تعلیم و تربیت قرار گیرد.

مشاور وزیر نیرو در امور بین‌الملل گفت: اکنون ایران قدرت اول منطقه در تولید برق است و با تبادل انرژی الکتریکی با کشورهای عضو سازمان شانگهای قدرت تولید برق کشورمان را بیش از پیش خواهد شد.

مدیر واحد کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد کیش گفت: پس از تفویض مسوولیت امور تعاون و تعاونگران به سازمان منطقه آزاد، هفت شرکت تعاونی جدید در این جزیره تشکیل شد.

با وجود تکذیب چند باره گرانی بنزین، اما همچنان برخی منتقدان بر این موضوع به عنوان دستاویزی برای حمله به دولت سیزدهم استفاده می‌کنند، در حالی که دولت در طول مدت مسئولیت خود نشان داده در ارتباط با افکار عمومی شفاف بوده و برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین ندارد.

نماینده و رئیس فراکسیون سرمایه‌گذاری مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت ساماندهی مناطق آزاد و کاهش فشارهای سیاسی بر این مناطق گفت: هیچ مسئولی بدون چشم‌انداز و سبقه‌ ذهنی نسبت به مناطق آزاد، قادر به مدیریت این مناطق نخواهد بود.

مديرعامل شرکت برگ زرین یزد، از تامین بستر مناسب برای فعالیت اقتصادی شرکت‌ها و کارخانه‌ها جهت انجام مبادلات مالی به‌صورت رمزدارایی‌ها اشاره کرد و گفت: دسترسی و امکان خرید و فروش برای عامه مردم باید فراهم شود.

مدیرعامل خانه سرباز صلح ایران، از رونمایی توکن "زیتون برای صلح" به عنوان اولین NFT ایرانی خبر داد و گفت: رمزدارایی‌ها از ابزار صلح در جهان هستند.

دبیر انجمن دوستی ایران و آمریکا، فناوری‌های نوین اقتصادی را راهگشای برون‌رفت از بحران مالی کشور عنوان، و نزدیک شدن ایران به پیمانه‌های اقتصادی بین‌المللی را، درک کشور از این امر قلمداد کرد.

مدیر فناوری‌های نوین مالی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور از پذیرش رسمی و اعلام ورود رمزدارایی‌ها به اقتصاد کشور و معرفی شبکه هوشمند زر به عنوان اولین مجموعه‌ رسمی فعال در این زیست‌بوم خبر داد.

عضو هیئت مدیره کارگزاری بورس بیمه ایران گفت: نمی شود بازارهای جدید مالی مانند ارز دیجیتال را انکار کرد و با توجه به گسترده حضور مردم در این بازار باید بازار رمز ارزها را با منافع ملی هم راستا کرد. در این حوزه نیز فازهای مطالعاتی شروع شده است.

زیر مجموعه ها

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group