مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش با اشاره به اینکه اصل مدیریت تخفیفات امروزه یکی از مباحث مهم در دنیاست گفت: حضور شرکت تجارت الکترونیک پارسیان تجربه های تلخ و ناموفق گذشته در این زمینه را از بین خواهد برد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فیدار، رحمان سادات نجفی مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش در نشست مشترک فعالان اقتصادی و برندهای مطرح جزیره کیش با مسئولان شرکت تجارت الکترونیک پارسیان(تاپ) اظهار کرد: 5 سال است که توفیق داریم در رویدادها و مناسبت ها از همراهی دوستان شرکت تجارت الکترونیک پارسیان به عنوان یکی از حامیان برخوردارباشیم.

وی با اشاره به اینکه امروز در کل دنیا اصل مدیریت تخفیفات در حال اجراست از تجربه ناموفق کیش در این زمینه توسط شرکت هایی که با این عنوان در جزیره کیش حضور یافتند یاد کرد و افزود: امروز باشگاه مشتریان تاپ که حاصل سال ها تلاش و تجربه موفق و ساعت برگزاری جلسه فی ما بین جامعه بازاریان و مسئولان این شرکت است مدلی جدید ارائه کرده که کاملا اجرایی است تا تجربه تلخ گذشته در این زمینه را از بین ببرد.

مدیرعامل جامعه بازاریان با بیان اینکه تجربه ناموفق گذشته تمایل بسیاری از پذیرندگان را از میان برده است به دعوت از شرکت های مهم و برند جزیره برای حضور در این نشست اشاره کرد و افزود: به عنوان پذیرنده اولیه از برندهای مطرح کیش دعوت شده است تا در این طرح شرکت کرده و تسهیلات خود را به شکل کاملا واقعی ارائه دهند و با همراهی تاپ با دارا بودن بیش از 4.5 میلیون مشتری گام مثبتی در راه توسعه اقتصادی کیش برداریم.

وی تصریح کرد: موفقیت در این عرصه بستگی به ارائه سرویس های خوب از سوی برندهای حاضر در این طرح به مشتریان برای رسیدن به منافع مشترک است زیرا این یک بازی برد برد برای دو طرف خواهد بود.

4.5 میلیون بن کارت فعال تاپ در کشور

مهندس مطیعی یکی از مسئولان این باشگاه در تشریح فعالیت های این شرکت با اشاره به آغاز فعالیت از سال 79 افزود: این شرکت در حال حاضر متمرکز بر فعالیت در حوزه شبکه کارتخوان بوده و با بیشترین تعداد دستگاه های کارتخوان حدود یک میلیون دستگاه فعال در سراسر کشور دارد

 وی با اشاره به فعالیت 5 ساله این شرکت در جزیره کیش با بهره گیری از فناوری ها و ایده های روز دنیا اضافه کرد: ما سعی کرده ایم در جزیره کیش پروژه های مختلفی اجرا کنیم و نگاهمان به جزیره درآمد زایی صرف نبوده و نیست و فعالیت در کیش برایمان مهم بوده و هست و این نشان از عزم جدی شرکت برای حضور در کیش دارد.

مطیعی با اشاره به بستر آماده یک میلیون پوز فعال در کشور که 4.5 میلیون دارنده بن کارت تجارت الکترونیک پارسیان سالیانه به میزان سه هزار میلیارد شارژ می شود افزود: ما این امکان را داریم که دارندگان کارت و خریدهای آن ها را به سوی جزیره کیش سوق دهیم اما منوط به اینکه در این شرایط بحرانی اقتصادی تخفیفات واقعی بوده و با الصاق برچسب یا به نحوی این مسئله اطلاع رسانی شود.

وی با تاکید براینکه این تخفیفات و تسهیلات علاوه بر اینکه می تواند یک کار خیر وخداپسندانه از سوی فعالان این عرصه باشد تاکید کرد: جدای از موج خوشحالی که این تخفیف ها برای مردم ایجاد می کند زمینه حضور تعداد کثیری از مشتریان باشگاه در کیش فراهم می شود و اجرایی شدن آن کمک شما عزیران را می طلبد که هم خیر وبرکت برای مردم خواهد بود و هم برای اهل کسب و کار .

نقاط قوت شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در حوزه باشگاه مشتریان

 باشگاه مشتریان تاپ با 45 میلیون بن کارت، یک میلیون پذیرنده فعال، بیش از 20 هزار درگاه اینترنتی فعال، حداقل 100 فروشگاه و 19 بانک طرف قرار داد، دارای شبکه زیر ساخت فنی گسترده و رو به رشد توسعه فنی و تجاری درحوزه باشگاه مشتریان تاپ، توسعه زیرساخت های فنی به طور مستقل و با همکاری فعالان این حوزه و به توسعه تجاری طرح ها و همکاری با برندها ، تجربه ارائه راهکارهای فنی وفاداری به فروشگاه های زنجیره ای، ایجاد زمینه همکاری با فعالین حوزه باشگاه مشتریان، داشتن شبکه گسترده نمایندگی در سراسر کشور از بزرگترین شبکه های فعال اقتصادی در کشور است

باشگاه مشتریان شرکت تجارت الکترونیک پارسیان

به منظور ایجاد شبکه تخفیف و بهره مندی از آن تاکنون 4.5 میلیون دارنده بن کارت های پارسیان به شبکه باشگاه مشتریان تاپ اضافه شده اند. تعداد ۸۵۰ واحد صنفی و فروشگاه در باشگاه مشتریان تاپ حضور دارند که این مهم در حال توسعه نیز می باشد.

از فروشگاه های زنجیره ای نیز فروشگاه هایی نظیر هایپرمی، انکا و ... در این مجموعه حضور دارند.

مهمترین افتخارات تاپ

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان

نخستین ارایه دهنده کارت های اعتباری و پیش پرداخت در شبکه بانکی کشور

و یکی از پنج شرکت PSP برتر آسیا بر اساس رتبه بندی نشریه معتبر Nilson Report

/ احراز رتبه ۲۷ از بین تمام شرکت های PSP دنيا بر اساس رتبه بندی نشریه معتبر Nilson Report

/ کسب رتبه نخست اجرای پروژه های فناوری اطلاعات در رتبه بندی شورای عالی انفورماتیک

/ کسب رتبه نخست و اخذ لوح افتخار در چندین دوره از مسابقات ملی بهره وری

نخستین شرکت PSP دریافت کننده گواهینامه ISO27001  2013 در حوزه امنیت اطلاعات از شرکت CIS کشور اتریش

قرارگیری در جمع پنج شرکت برتر بازار اول بورس اوراق بهادار تهران

اهداف حضور در کیش

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان در جشنواره تاپ کیش با حمایت جامعه بازاریان و بازرگانان از تاریخ اول فروردین تا 29 اسفند 98 طی تفاهم نامه ای اقدام به فعالیت در جزیره کیش نموده  و با استفاده از ظرفیت بالای 4.5 میلیون دارنده کارت های عضو باشگاه در سرزمین اصلی و کیش اعضاء را به حضور در جزیره کیش و خرید از برندهای طرف تفاهم با ارائه تخفیفات و تهسیلات واقعی ترغیب خواهد ساخت.

قرعه کشی آنلاین 4 هزار کارت هدیه 500 هزار ریالی برای اعضاء باشگاه از طریق دستگاه های کارتخوان جشنواره با هدف استفاده از مشتریان برای سفر به جزیره کیش از دیگر فعالیت های این شرکت درعرصه خدمات رسانی به فعالان اقتصادی جزیره کیش است

صعود 36 پله ای و جایگاه 118 در میان 500شرکت برتر ایرانی

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های پرداخت الکترونیک در کشور در رتبه بندی IMI 100 که هر ساله از سوی سازمان مدیریت صنعتی در خصوص 500 شرکت برتر کشور انجام می شود توانست با صعود 36 پله ای نسبت به دوره گذشته جایگاه 118 را در میان شرکت های بزرگ کشور کسب کند.

در این مراسم با حضور مسئولان شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، جامعه بازاریان و بازرگانان کیش، اعضاء شورای شهر و فعالان اقتصادی و صاحبان برندهای معتبر جزیره کیش در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد.

 

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار و مطالب سایت

پر بیننده ترین اخبار و مطالب سایت

Template Design:Dima Group